Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do Samsung Galaxy S3

( ilość produktów: 2 )

Wyświetlacze nawet w małych smartfonach mają problem z wytrzymałością. Upadki na twardą powierzchnię przeważnie kończą się źle. Na ekranie zostają zarysowania, pęknięcia, a czasem telefon nie nadaje się już do użytku. Wymiana wyświetlacza w serwisie często dorównuje cenowo samym smartfonom. Co więc zrobić, kiedy nie chcesz wymieniać smartfona i płacić krocie za nowy ekran? Wybierz sklep 4GSM - znajdziesz u nas szeroki wybór nowych i używanych części. Wyświetlacz Samsung Galaxy S3, którego cena Cię zaskoczy, także u nas kupisz. Dokładnie takie same parametry i rozmiary, więc idealnie dopasuje się do Twojego S3, a Ty będziesz mógł się jeszcze przez długi czas cieszyć swoim smartfonem.

  Wybierz nowe lub używane wyświetlacze do Galaxy S3

  W zależności od tego, ile chcesz wydać na ekran, wybierz u nas egzemplarz nowy lub używany. Zapewniamy Cię, że nie oferujemy części wadliwych lub niesprawnych. Zawsze odpowiednio sprawdzamy każdy wyświetlacz przed umieszczeniem go w ofercie. Ekran Samsung Galaxy S3 nie należy do wyjątków. Nowy lub używany będzie działał jeszcze przez długi czas w Twoim smartfonie. Różnica jest oczywiście w cenie oraz stanie wizualnym. Modele używane mogą mieć niewielkie mankamenty w postaci rys. Jeżeli chcesz zapłacić jeszcze mniej, mamy w ofercie egzemplarze używane z defektami, takimi jak pęcherzyki powietrza na ekranie czy przebarwienia. Wybór należy oczywiście do Ciebie.

  Gwarantujemy bezpieczny i sprawdzony zakup wyświetlacza

  Modele z pękniętą ramą, lekkimi zarysowaniami czy przebarwieniami kupisz u nas w najniższej cenie na rynku. Używane egzemplarze, lecz wizualnie prezentujące się lepiej i oczywiście bez wad technicznych są nieco droższe. Najwięcej, lecz wciąż stosunkowo niewiele przyjdzie Ci zapłacić za nowy ekran. Mimo wszystko każdy z nich jest sprawny i może być wykorzystany w Twoim smartfonie. Sprawdzi się jeszcze przez długi czas, a jego defekty nie będą miały większego znaczenia w trakcie codziennego użytkowania. Wyświetlacz Samsung Galaxy S3 zakupiony u nas to gwarancja dobrego wyboru w niskiej cenie. Jesteśmy przekonani, że nie będziesz zawiedziony!

  Wybierz sprawdzony wyświetlacz w sklepie 4GSM

  Zapewniamy szeroki wybór wyświetlaczy spośród używanych w różnym stanie oraz nowych. Dzięki temu możesz zdecydować się na model, który najbardziej Ci odpowiada. Co ważne, w naszej ofercie masz możliwość wyboru spośród kilku kolorów. Dopasujesz więc barwę do ubarwienia obudowy. Smartfon po wymianie ekranu będzie wyglądał, jak nowy! Wyświetlacz Samsung Galaxy S3 jest nieduży, lecz łatwy w montażu. Kupując u nas egzemplarz, zrobisz to sam! To naprawdę nie jest trudne zadanie i nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności. Oczywiście, jeśli będziesz miał jakieś problemy, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści krok po kroku powiedzą Ci jak przejść przez cały proces. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyboru ekranu właśnie w naszym sklepie.

  Szybka wysyłka i bezpieczeństwo transakcji

  Jesteśmy firmą godną zaufania, na rynku istniejemy już długi czas. Z naszej szerokiej oferty skorzystało już wiele osób, które często do nas wracają. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, w razie wątpliwości i problemów chętnie pomożemy na każdym etapie współpracy. Nasz zespół czeka na Ciebie - możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Ekran Samsung Galaxy S3, który wybierzesz, zostanie przez nas odpowiednio zabezpieczony i wysłany. Wszystko odbędzie się szybko i sprawnie, nie będziesz musiał długo czekać na nowy lub używany egzemplarz, jaki kupiłeś w naszym sklepie. Skorzystaj z naszej oferty już teraz!

   pixel