Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do Samsung Galaxy S6 EDGE G925

( ilość produktów: 1 )

Sytuacja, w której telefon upada na twardą powierzchnię i po podniesieniu okazuje się, że ekran pękł lub wyświetlacz się rozlał, jest na pewno wszystkim dobrze znana. W takim wypadku nie pozostaje nic innego, jak wymiana tej części telefonu. Niestety w serwisie może się okazać, że koszt wymiany przekracza wartość samego urządzenia. Co więc zrobić, jeśli nie stać Cię na nowe urządzenie, a ekran trzeba jakoś wymienić? Postaw na ofertę naszego sklepu 4GSM, gdzie oferujemy wyświetlacze z demontażu, które jakością wcale nie odbiegają od nowych elementów tego typu. Znajdziesz u nas między innymi wyświetlacz Samsung Galaxy S6 Edge Super Amoled o przekątnej 5,7 cala, rozdzielczości 1440 x 2560 px i zagęszczeniu 515 ppi.

  Używany ekran do Samsung Galaxy S6 Edge - czy warto?

  To pytanie nasuwa się od razu, kiedy słyszysz o używanej części. Nie trzeba się jednak martwić. W naszym asortymencie znajdziesz wyświetlacze z demontażu, które są przez nas sprawdzane pod kątem wytrzymałości, sprawności działania i oczywiście samej jakości. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz sprawdzony sprzęt bez usterek. Sklep 4GSM to oprócz dobrej jakości także korzystne ceny. Oczywiście, jak można się domyślać, używane elementy zawsze są tańsze - warto więc zdecydować się na taki wybór. Wyświetlacz do Samsung Galaxy S6 Edge w naszym sklepie wizualnie nie różni się od egzemplarzy nowych. Oczywiście mogą pojawić się na nim niewielkie zarysowania, co jest oczywiście następstwem wcześniejszego użytkowania. To jednak nie ma większego znaczenia, jeśli chodzi o jakość.

  Zapewniamy wysoką jakość wyświetlaczy do S6 Edge - zapraszamy!

  W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji. Mamy od kilku do kilkunastu egzemplarzy wyświetlacza przeznaczonego do jednego modelu telefonu. Dzięki temu bez problemu wybierzesz odpowiedni dla Ciebie. Różnią się one przede wszystkim wyglądem. Każdy z nich ma niewielkie zarysowania, których jest więcej lub mniej, a przy tym cena jest wyższa lub adekwatnie niższa. Jeżeli nie chcesz płacić kilka razy więcej za nowy wyświetlacz Samsung Galaxy S6 Edge, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Gwarantujemy, że są to ekrany sprawdzone przez nas pod każdym kątem. Nie ma mowy, że w ofercie pojawi się wyświetlacz z wadą lub niedziałający poprawnie.

  Wyświetlacz do Samsung Galaxy S6 Edge - używany nie oznacza gorszy!

  W pełni sprawne, dobrze przygotowane do pracy i przede wszystkim świetnie prezentujące się wizualnie - tak można opisać każdy wyświetlacz do Samsung Galaxy S6 Edge, jaki znajdziesz w naszej ofercie. Według nas bardzo dobrą informacją dla Ciebie będzie fakt, że każdy kupiony ekran będziesz mógł zamontować samodzielnie. To kolejna oszczędność, wymiana w serwisie to bowiem dość spory wydatek. Oczywiście, jeśli będziesz miał z tym problemy lub jakiekolwiek pytania dotyczące samej wymiany, zapraszamy do kontaktu - na pewno pomożemy i doradzimy. Wyświetlacze do tego modelu telefonu oferujemy w kolorze czarnym i złotym. Dzięki temu po zmianie ekranu nie będzie to praktycznie widoczne.

  Wybierz naszą ofertę wyświetlaczy do S6 Edge - na pewno nie pożałujesz!

  Nasz sklep istnieje już długi czas i mamy mnóstwo zadowolonych klientów - jesteśmy przekonani, że wkrótce do nich dołączysz. Zapewniamy fachową pomoc na każdym etapie współpracy, jak i przed nią, jeśli masz jakieś wątpliwości. Wyświetlacz do Samsung Galaxy S6 Edge oferujemy w korzystnej cenie, w pełni sprawny i łatwy w montażu. Wysyłamy go do Ciebie kurierem, wcześniej odpowiednio go zabezpieczając przed podróżą. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu. Oryginalny wyświetlacz otrzymasz, tak szybko, jak to możliwe. Po montażu zobaczysz, że było warto zdecydować się na naszą ofertę!

   pixel