Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Xiaomi Mi 10T Lite

( ilość produktów: 7 )

Zastanawiasz się nad zabezpieczeniem ekranu Twojego Xiaomi Mi 10T Lite? Świetny pomysł! Jego uszkodzenie, to niestety nieunikniona sytuacja. Nawet zwykłym, codziennym użytkowaniem możesz zniszczyć wyświetlacz lub pozbawić go schludnego wyglądu. Szkła hartowane i folie Xiaomi Mi 10T Lite gwarantują Ci pełną ochronę. Dzięki nim unikniesz stłuczenia szybki, jeżeli upuścisz telefon. Nie porysujesz ekranu, nawet jeżeli będziesz przechowywał smartfon w torbie, plecaku, czy w kieszeni razem z kluczami. Co więcej, nie będziesz musiał czyścić wyświetlacza z odcisków palców i kurzu. Szkła hartowane i folie Xiaomi Mi 10T Lite dostępne w 4GSM pokryte są odporną na zabrudzenia powłoką, chroniącą przed zabrudzeniami. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, pełną transparentność i brak wpływu na dotykowe funkcje ekranu. Dodatkowo kupując w Naszym sklepie, możesz liczyć na atrakcyjną cenę. A co najważniejsze możesz być pewny, że otrzymasz wysokiej jakości, oryginalne szkło hartowane Xiaomi Mi 10T Lite lub folię ochronną!

Szkła hartowane i folie Xiaomi Mi 10T Lite 5G

I w sklepach internetowych, i w stacjonarnych znajdziesz duży wybór szkieł ochronnych. Mogą różnić się wytrzymałością, grubością i innymi dodatkowymi właściwościami. Szkła hartowane i folie Xiaomi Mi 10T Lite / 5G, jakie możesz kupić w sklepie 4GSM to możliwie najwyższa twardość 9H. Ta cecha oznaczana jest na 10-stopniowej skali, zatem to niemal niezniszczalny produkt. Co ciekawe, powierzchnię szkła możesz zarysować wyłącznie przy użyciu ostrza diamentowego. Szkła hartowane i folie Xiaomi Mi 10T Lite to w pełni przeźroczyste akcesoria, świetnie chroniące smartfon podczas codziennego użytkowania. Nie wpływają na nasycenie barw i co ważne nie utrudniają korzystania z funkcji ekranu. Czułość na dotyk pozostaje niezmienna. Wynika to także z odpowiedniej grubości szkieł i folii. Ich miara waha się między 0,4 a 0,12 mm. Powoduje to, że szkła hartowane i folie Xiaomi Mi 10T Lite / 5G są niemal niezauważalne, a po kilku dniach zapomnisz, że je przykleiłeś. W 4GSM dostępne są warianty szkieł i folii Xiaomi Mi 10T Lite / 5G wzbogaconych o nowoczesne powłoki. Oleofobową - uniemożliwiającą pozostawianie tłustych śladów. Anti-Crash - odporną na uderzenia. 

W naszym sklepie 4GSM dostępne są etui Xiaomi Mi 10t Lite 5G, kompatybilne ze szkłami hartowanymi i foliami ochronnymi.

Czemu szkła i folie Xiaomi Mi 10T Lite / 5G są tak wytrzymałe?

Częstym rozwiązaniem jest stosowanie wspomnianych powłok wzmacniających szkło ochronne. Jednak to nie one powodują, że szkła hartowane i folie Xiaomi Mi 10T Lite / 5G 9H odznacza się tak wysoką odpornością na stłuczenie. W procesie produkcji szkło (jak sama nazwa wskazuje) zostaje poddane hartowaniu. Polega ono na oddziaływaniu na szkło dwóch skrajnych temperatur. Podgrzanie do ponad 600 stopni Celsjusza i schłodzenie do temperatury pokojowej podnosi jego wytrzymałość 3-krotnie. Dzięki temu upadek Xiaomi Mi 10T Lite / 5G z wysokości, czy zsunięcie z biurka, nie są w stanie uszkodzić ekranu smartfonu. Przekonaj się sam, jak wytrzymałe są Nasze akcesoria! Kup szkła hartowane i folie Xiaomi Mi 10T Lite / 5G w 4GSM i zabezpiecz swój telefon!

    pixel