Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Xiaomi Mi 8 Lite

( ilość produktów: 2 )

Szkła hartowane i folie Xiaomi MI 8 Lite są rodzajem akcesorium, które zdecydowanie warto mieć. Ogromny ekran o przekątnej 6,26’’ i rozdzielczości 2280x1080 pikseli z oczywistych powodów kosztuje znacznie więcej niż wyświetlacze o znacznie gorszych parametrach. Ekran po uszkodzeniu wymaga wymiany, co w większości przypadków może oznaczać koszt przewyższający połowę wartości całego telefonu. Warto tego uniknąć stosując szkła hartowane i folie Xiaomi MI 8 Lite z naszego sklepu 4GSM. Szkła i folie chronią cały front telefonu przed poważnymi oraz kosmetycznymi uszkodzeniami, do których należą między innymi stłuczenia, ukruszenia, zmatowienie powierzchni, a także bardziej kosmetyczne problemy takie jak: głębsze oraz powierzchowne zarysowania. Co więcej, szkła hartowane i folie do Xiaomi MI 8 jest także sposobem na zachowanie wizualnej atrakcyjności tego modelu telefonu i późniejszą odsprzedaż ze znacznie większym zyskiem. Ponadto szkła hartowane do telefonu mają jedną zaletę, o której rzadko się mówi - perfekcyjne dopasowanie. Dzięki temu szkła i folie po naklejeniu są praktycznie niewidoczne i nie przeszkadzają podczas użytkowania urządzenia.

Szkła hartowane i folie Xiaomi Mi 8 Lite dostępne w sklepie 4GSM

Szkła hartowane i folie Xiaomi MI 8 Lite jest znakomitym wyborem w przypadku tego modelu telefonu ze względu na jakość oraz technologię wykonania wyświetlacza. Element ten właśnie z tego powodu jest niezwykle drogi. W skrajnych sytuacjach, które mogą się zdarzyć dosłownie każdemu, np. wskutek stłuczenia telefonu, wymiana uszkodzonego ekranu często przewyższa połowę wartości smartfonu. Producenci zdają sobie z tego sprawę i windują ceny jeszcze bardziej, aby w efekcie zmusić potencjalnego klienta do zakupu nowego telefonu. Szkła hartowane i folie do Xiaomi MI 8 Lite są także znakomitym sposobem na zachowanie fabrycznego wyglądu naszego urządzenia. Szkła i folie zabezpieczają ekran przed większością uszkodzeń, dlatego po jego ściągnięciu nawet po kilku latach naszym oczom ukaże się wręcz fabrycznie nowy ekran. Dzięki temu osiągamy zarówno wyższą cenę przy odsprzedaży, jak i możliwość użytkowania telefonu w stanie takim, jakim go zakupiliśmy te kilka lat temu.

Szkła hartowane i folie do Xiaomi 8 Lite- ogólna charakterystyka

Szkła hartowane i folie Xiaomi MI 8 Lite charakteryzują się między innymi bardzo wysokim poziomem twardości, sklasyfikowanym w 10-stopniowej skali twardości Mohsa na punkcie 9H, o oczko niżej niż diament. Co to oznacza? Praktycznie stuprocentową odporność na uszkodzenia mechaniczne w wyniku kontaktu z ostrym przedmiotem wykonanym z plastiku czy metalu. Kolejną cechą wynikającą z twardości tych akcesoriów jest absorbowanie energii kinetycznej powstałej wskutek upadku z wysokości. Szkła hartowane i folie na telefon chronią zatem wyświetlacz również przed najtrudniejszymi przypadkami stłuczenia czy ukruszenia ekranu po uderzeniu w twardą powierzchnię. Są one kompatybilne z większością etui Xiaomi Mi 8 Lite dostępnych w naszym sklepie.

Czy szkła i folie Xiaomi MI 8 łatwo się nakleja?

Zdecydowanie tak. Szkła hartowane i folie Xiaomi Mi 8 bardzo łatwo nakleić i wpływa na to kilka istotnych faktów. Pierwszym jest sztywność szkła, która powoduje, że pod spodem nie tworzą się bąbelki powietrza, które później bardzo ciężko usunąć. Ponadto, szkło można łatwo ułożyć jeszcze przed naklejeniem i dostosować jego pozycję. Sam klej należy do dość mocnych, lecz w żaden sposób nie wchodzi w interakcję z materiałem samego ekranu, dlatego po założeniu można je zdjąć i dopasować ponownie. Kolejną i równie istotną cechą jest to, że szkła hartowane i folie do Xiaomi MI 8 jest idealnie dopasowane do tego modelu urządzenia, dzięki czemu nie odznacza się na jego powierzchni i można o nim zapomnieć w chwilę po instalacji. Należy jednak zawsze je nabywać z pewnego źródła. W naszym sklepie 4GSM znajdziesz najlepsze i oryginalne szkła hartowane Xiaomi o rewelacyjnej jakości w doskonałej cenie. Zapraszamy już dziś.

    pixel