Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Xiaomi Mi 9

( ilość produktów: 5 )

Szkła hartowane i folie Xiaomi MI 9 to znakomity sposób na zachowanie idealnego stanu Twojego wyświetlacza przez cały okres użytkowania. Jak to możliwe? Szkła hartowane charakteryzują się twardością na poziomie 9H i chronią przed takimi wypadkami jak stłuczenie, pęknięcia i uszczerbki na wyświetlaczu oraz przed bardziej przyziemnymi sprawami jak np. powstawanie rys o różnej głębokości, czy zmatowienie ekranu wskutek kontaktu z pewnymi substancjami. Szkła hartowane i folie Xiaomi MI9 jest przeznaczone do całkowitego zabezpieczenia frontu wyświetlacza, dlatego zdecydowanie warto je stosować i uzyskać pełen spokój ducha. Co więcej, szkła i folie łatwo się nakleja i podobnie łatwo zdejmuje, a dzięki bardzo atrakcyjnej cenie można zamówić za jednym razem kilka sztuk. Warto jednak zainteresować się pochodzeniem. Szkła hartowane i folie Xiaomi MI9 są często podrabiane, dlatego należy je zamawiać wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, które dysponują wyłącznie oryginalnymi, pewnymi i w pełni legalnymi produktami. Takim źródłem jest właśnie sklep 4GSM. Zapraszamy do przejrzenia całej oferty.

Dlaczego szkła hartowane i folie Xiaomi Mi9 są tak popularne?

Szkła hartowane i folie Xiaomi MI 9 są popularne między innymi za doskonałe właściwości ochronne, dlatego większość osób zakłada je już w pierwszy dzień posiadania nowego telefonu. Akcesoria te, dzięki twardości 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, są odporne na większość uszkodzeń, które z pewnością przytrafiają się każdemu użytkownikowi tego poręcznego urządzenia. Mniejsze czy większe zarysowania, ukruszenia ekranu czy jego stłuczenie to tylko niektóre kłopoty, z którymi borykają się codziennie tysiące osób. Co ważne, wyświetlacze są bardzo kosztowne w naprawie. Nie należy do przypadków sytuacja, w której wymiana ekranu w autoryzowanym serwisie producenta poza gwarancją przewyższa połowę wartości nowego telefonu. To powoduje, że ci bardziej odpowiedzialni nabywcy nowych smartfonów zabezpieczają je przed taką ewentualnością, stosując szkła hartowane do telefonu.

Poznaj właściwości szkieł hartowanych i folii do Xiaomi Mi 9

Szkła hartowane i folie Xiaomi Mi 9, poza oczywiście odpornością, mają także inne i równie istotne zalety. Jedną z ważniejszych jest fakt, że bardzo łatwo się je nakleja. Z tym procesem poradzi sobie z pewnością dosłownie każdy użytkownik telefonu, gdyż szkło jest sztywne, a pod spodem nie powstają nieestetyczne pęcherzyki powietrza. Kolejną zaletą jest przejrzystość i inne właściwości techniczne. Ekran smartfonu po naklejeniu szkła hartowanego lub folii wygląda dokładnie tak, jak przed naklejeniem. Nie zmienia się ani jego jasność, kontrast oraz nasycenie czy ilość kolorów, jak i szczegółowość wyświetlanych na nim obrazów. Warto także wiedzieć, że szkło hartowane i folie Xiaomi MI9 są śliskie, dlatego nie przeszkadzają w żaden sposób podczas użytkowania telefonu.

Szkła i folie Xiaomi a dopasowanie do telefonu MI9

Bardzo ważną informacją dla nabywców szkieł hartowanych i folii Xiaomi MI 9 jest także fakt, iż są idealnie dopasowane do tego modelu telefonu. Każda krawędź jest doskonale wykończona i wyfrezowana, dzięki czemu nie tylko perfekcyjnie odpowiada kształtowi telefonu, lecz także nie jest irytująca dla użytkownika. Szkło hartowane MI9 w poprzedniej generacji były na tym polu znacznie gorsze. Krawędzie były dość ostre i mocno odstawały od powierzchni ekranu telefonu, co powodowało, że niewiele osób decydowało się na ich zastosowanie. To jednak przeszłość. Teraz szkła hartowane i folie Xiaomi MI 9 są dopasowane wprost idealnie i po założeniu w większości przypadków pozostanie całkowicie niewidoczne. Wart uwagi jest także fakt, że te produkty są dopasowane do etui Xiaomi Mi 9, nie utrudniają ich montażu i są w pełni kompatybilne z większością pokrowców. Warto jednak kupować modele ze sprawdzonego źródła. W naszym sklepie znajdziesz etui, szkła hartowane i folie Xiaomi od najlepszych producentów, którzy słyną z ich produkcji na całym świecie. Zapraszamy już dziś.

    pixel