Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane Xiaomi Redmi 9A

( ilość produktów: 5 )

Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi 9A to konieczny zakup, ponieważ 6,5-calowy ekran wymaga kompleksowej ochrony. Jego uszkodzenie i naprawa to duży wydatek w odniesieniu do wartości smartfonu. Jeśli wskutek upadku uszkodzisz przedni aparat Redmi 9A mający 5 megapikseli, możesz być pewny, że Twój budżet uszczupli się o niemal połowę ceny Xiaomi. Każdy z nas wolałby uniknąć takich sytuacji. Żeby nie narażać się na takie koszty, kup szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi 9A w 4GSM. Możesz być pewny, że w pełni zabezpieczą ekran Twojego smartfonu. Gwarantują wytrzymałość na najwyższym możliwym poziomie 9H. Oznacza to, że wyłącznie ostrze diamentowe może zarysować powierzchnię szkła. Akcesoria ochronne dostępne w Naszym sklepie to produkty oryginalne, pochodzące od znanych i cenionych marek. Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi 9A wykonane są z w pełni przeźroczystego materiału. Pozostającego bez wpływu na intensywność barw. Dzięki osiągnięciu maksymalnie cienkiej powłoki szkło hartowane Xiaomi Redmi 9A jest niemal niewyczuwalne przez użytkownika. Sprawdź sam akcesoria ochronne w 4GSM! Kup szkło hartowane Xiaomi Redmi 9A!

Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi 9A - Instrukcja montażu

Naklejanie szkła na powierzchnię ekranu, to dość proste zajęcie. Zaczynając, pamiętaj jednak o kilku wskazówkach. Dzięki nim szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi 9A będą idealnie przylegały do płaszczyzny wyświetlacza. Unikniesz także drobinek kurzu pod powierzchnią powłoki ochronnej oraz pęcherzy powietrza.

  1. Rozpocznij montaż od znalezienia możliwie najczystszego miejsca. Okna nie muszą być wyszorowane, a naczynia pozmywane, ale zadbaj, aby było to jak najmniej zakurzone pomieszczenie. Rekomendujemy łazienkę, tuż po kąpieli. Para wodna w świetny sposób „zbierze” unoszące się w powietrzu pyłki. 
  2. Dokładnie wyczyść ekran Xiaomi. Narzędzia do tego otrzymasz w komplecie ze szkłem. Szkło hartowane Xiaomi Redmi 9A w zestawie instalacyjnym zawiera ściereczki do pozbycia się kurzu i odcisków palców. Użyj zarówno nawilżonej, jak i suchej tkaniny. Dokładnie przetrzyj cały ekran. Upewnij się, że nie pozostały na nim pyłki lub włosy. 
  3. Postaraj się nie wykonywać zbyt energicznych ruchów mogących podnieść kurz (znajdujący się np. na ubraniu). Nawet najmniejszy paproch może spowodować, że szkło hartowane Xiaomi Redmi 9A utrudni widoczność ekranu.
  4. Odklej część folii zabezpieczającej szkło. Tę od strony pokrytej klejem. Przyłóż do telefonu, obierając za punkt orientacyjny głośnik lub aparat. Stopniowo mocuj szkło hartowane Xiaomi Redmi 9A na powierzchni telefonu. Bądź precyzyjny. Upewniaj się, że szkło ustawione jest równo w odniesieniu do krawędzi. 
  5. Dociśnij jednym palcem środek szkła hartowanego Xiaomi Redmi 9A. Przytrzymaj tak długo, aż powietrze zatrzymane pomiędzy powierzchniami rozejdzie się do zewnętrznych krawędzi.

Jak pozbyć się pęcherzy powietrza - szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi 9A?

Bardzo prawdopodobne, że po naklejeniu szkła hartowanego lub folii Xiaomi Redmi 9A między ekranem a powłoką ochronną nadal znajduje się powietrze. Dostrzegasz pęcherze, które utrudniają Ci pełną widoczność wyświetlacza. Jak najszybciej spróbuj się ich pozbyć. Do usunięcia pęcherzyków powietrza spod szkła hartowanego do Xiaomi Redmi 9A użyj karty kredytowej lub innego twardego dokumentu. Sprawnym i dokładnym ruchem, wysuwaj powietrze w kierunku zewnętrznych krawędzi, dociskając kartę do ekranu. Szkła i folie są kompatybilne z większością etui Xiaomi Redmi 9A, dostępnych w naszym sklepie.

    pixel