Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Xiaomi Redmi Note 8T

( ilość produktów: 4 )

Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 8T, jakie kupisz w 4GSM, to akcesoria wysokiej jakości. Gwarantują pełne zabezpieczenie ekranu Twojego smartfonu. Ochronę przed skutkami upadków, zarysowaniami i zabrudzeniami. Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 8T 9H dostępne w Naszym sklepie to pewność najwyższego poziomu wytrzymałości. Cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia. Przedmioty codziennego użytku nie są w stanie go zarysować. Masz dzięki temu pewność, że włożenie telefonu do plecaka lub kieszeni z kluczami nie pozbawi go schludnego wyglądu. Szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 8T jest przejrzyste i nie wpływa na widoczność wyświetlacza. Ponadto nie zmienia intensywności kolorów i dotykowych funkcji ekranu. To idealna ochrona dla ekranu Twojego smartfonu. Jeśli chcesz zapewnić kompleksowe zabezpieczenie Xiaomi, kup etui do Redmi Note 8T. W 4GSM znajdziesz także takie akcesoria ochronne jak: szkła hartowane Xiaomi Redmi Note 8T, szkła hybrydowe, folie ochronne, szkła na aparat i wiele innych. Zapraszamy do poznania całej oferty!

Montaż ochrony ekranu - szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 8T

Montaż szkieł hartowanych i folii Xiaomi Redmi Note 8T, składa się z kilku etapów. Przedstawimy wskazówki, które pomogą Ci w poprawny sposób nakleić szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 8T. Unikniesz dzięki temu pęcherzy powietrza oraz zasłonięcia głośnika czy aparatu. Jeżeli nigdy tego nie robiłeś, to pewnie wydaje Ci się, że to niezwykle proste. Jeśli już kilka szkieł „masz już za sobą”, to wiesz, że montaż bywa kłopotliwy. Zaczynając od nie najprostszego układania szklanej powłoki na ekranie, do trudności w pozbyciu się kurzu. Pierwszą i bardzo cenną wskazówką jest... kąpiel. Zanim nakleisz szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 8T, poddaj pomieszczenie działaniu pary wodnej. Zbierze ona unoszący się w powietrzu kurz i pyłki. Dzięki temu unikniesz mikrozabrudzeń pod powierzchnią szkła. Mimo ich niewielkich kształtów - uwierz, że będziesz dostrzegał je za każdym razem. 

Jak naklejać szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 8T?

Przyklejanie szkieł hartowanych i folii Xiaomi Redmi Note 8T wymaga precyzji. Pamiętaj, żeby zacząć od dokładnego wyczyszczenia ekranu telefonu. Masz do dyspozycji dwie ściereczki, dostępne w zestawie montażowym szkieł hartowanych i folii Xiaomi Redmi Note 8T. Użyj obydwu, zwracając szczególną uwagę na unikanie zabrudzeń. Nie wykonuj teraz energicznych ruchów. Możesz spowodować, że podniesie się kurz z Twojego ubrania i (oczywiście) osiądzie na ekranie. Jeżeli szybka wyświetlacza jest już gotowa, odchyl część folii zabezpieczającej szkło. Dopasuj szkło do ekranu smartfonu, unikając zasłonięcia aparatu lub głośnika. Stopniowo odklejaj folię ochronną. Kiedy całe szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 8T będzie usytuowane na powierzchni telefonu, dociśnij jednym palcem jego środek. Spowoduje to wysunięcie powietrza spomiędzy powierzchni na zewnątrz. Jeżeli pozostały jeszcze pęcherze, spróbuj się ich pozbyć. Możesz użyć do tego twardego dokumentu lub karty kredytowej. Sunąc boczną krawędzią po powierzchni szkła, wypchnij całe powietrze w kierunku zewnętrznych krawędzi. Postaraj się zrobić to jak najdokładniej od razu. Po kilku godzinach może być to już niewykonalne. Po skończonym montażu ciesz się bezpieczeństwem ekranu Twojego smartfonu. A żeby ochronić całą powierzchnię telefonu, wybierz etui Xiaomi Redmi Note 8T.

    pixel