Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Xiaomi Redmi Note 9 Pro

( ilość produktów: 6 )

Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9 Pro to niezbędne akcesoria ochronne. Zabezpieczają ekran smartfona przed skutkami upadków i uszkodzeniami. Umożliwiają swobodne użytkowanie Xiaomi, bez obawy o zniszczenie. Gwarantują wysoki poziom wytrzymałości, sięgający nawet 9H! Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9 Pro dostępne w sklepie 4GSM to wysokiej jakości produkty. Cienka powłoka pozostaje niemal niedostrzegalna dla użytkownika. Idealnie przylega do powierzchni ekranu. Właściwy montaż szkieł i folii pozwala uniknąć nieestetycznych pęcherzy powietrza, utrudniających widoczność (przeczytaj poniższą instrukcję). Szkła i folie Xiaomi Redmi Note 9 Pro pozostają bez wpływu na funkcje dotykowe. Nie zmieniają poziomu komfortu użytkowania smartfonu. Są krystalicznie przejrzyste i w pełni oddają nasycenie barw Xiaomi Redmi Note 9. Sprawdź wytrzymałość i funkcjonalność akcesoriów ochronnych dostępnych w 4GSM. Kup szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9 Pro w atrakcyjnej cenie!

Brak pęcherzy powietrza na ekranie - Jak poprawnie nakleić szkła i folie Xiaomi Redmi Note 9 Pro?

Montaż niemal każdego akcesorium ochronnego wymaga precyzji. Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9 Pro również. Są kompatybilne z większością etui Redmi Note 9 Pro dostępnych w naszym sklepie. Zarówno produkty wysokiej jakości jak 3mk, czy szkła hartowane 9H Nillkin i wiele innych dostępnych w 4GSM musisz przykleić starannie. Jeśli chcesz uniknąć niepoprawnego montażu i pęcherzy powietrza na powierzchni ekranu, poznaj kilka trików. Ułatwią Ci poprawne przyklejenie szkła hartowanego i folii Xiaomi Redmi Note 9.

Żeby przygotować ekran do montażu szkła i folii Xiaomi Redmi Note 9 Pro:

✅ Wybierz pomieszczenie najmniej zakurzone 

✅ Nie wykonuj energicznych ruchów, mogących podnieść kurz

✅ Precyzyjnie wyczyść ekran Xiaomi 

✅ Użyj ściereczek z zestawu szkła hartowanego Xiaomi Redmi Note 9 Pro

✅ Upewnij się, że na ekranie nie osiadł kurz, włosy lub inne pyłki

Montaż - Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9 Pro

W kolejnym kroku najważniejsza jest precyzja. Po każdym ruchu staraj się sprawdzać, czy ekran nie uległ zabrudzeniu. Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9 Pro posiadają folie ochronne po obydwu stronach. Odklej niewielką część, zaczynając od strony klejonej do ekranu. Dopasuj szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 9 Pro do krawędzi telefonu. Upewnij się, że nie zakrywa aparatu lub głośnika. Stopniowo doklejaj pozostałą część, zdejmując folię. Żeby pozbyć się powietrza spod tempered glass, dociśnij jednym palcem środek ekranu. Pęcherze rozejdą się w kierunku zewnętrznych krawędzi. Pozostałe wysuń, używając karty kredytowej lub twardego dokumentu. Każde szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 9 Pro, nawet szkło hartowane Nillkin 9H wymaga staranności w montażu. Dlatego zwróć uwagę, czy pozbyłeś się wszystkich pęcherzyków. Jeżeli nie, jak najszybciej powtórz etap z kartą kredytową. Po kilku minutach zabieg ten nie będzie już możliwy.
Jeżeli okazało się, że mimo starań przykleiłeś szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 9 Pro niepoprawnie - popraw je. Jest to możliwe, ale pamiętaj, że z każdą kolejną próbą siła mocowania kleju maleje.

    pixel