Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Xiaomi Redmi Note 9T

( ilość produktów: 8 )

Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9T to niezbędne akcesoria, jeżeli dbasz o swój smartfon. Chroni ekran przed uszkodzeniem, zabrudzeniem i odciskami palców. Stłuczeniem szybki i zniszczeniem pozostałych elementów telefonu. Nie narażaj się na konieczność ponoszenia wydatków na kosztowne naprawy. Nie dodawaj sobie stresu, patrząc na upadek telefonu. Kup szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9T. W 4GSM oferujemy szkła i folie ochronne znanych marek. Gwarantujemy wysoki poziom wytrzymałości. Co ciekawe, produkty o trwałości 9H można zarysować wyłącznie ostrzem diamentowym. Zatem jeśli akurat nie masz go przy sobie - możesz być spokojny o bezpieczeństwo ekranu. Zachęcamy do poznania całej Naszej oferty szkieł hartowanych i folii Xiaomi Redmi Note 9T. Po zakupie - podziel się z nami Twoją opinią o wybranym produkcie. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze, zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu lub kontaktu!

Jakie szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9T wybrać?

W Naszej ofercie szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9T zajmują wysoką pozycję. To produkty gwarantujące ponadprzeciętną ochronę ekranu. Dzięki niemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo wyświetlacza, nawet w razie upadku telefonu z wysokości. Niekiedy ilość dostępnych produktów może powodować trudności w podjęciu decyzji, jaki rodzaj ochrony wybrać. A dostępnych mamy kilka rodzajów:

✅ Szkła hartowane Xiaomi Redmi Note 9T

✅ Folie ochronne

✅ Szkła hybrydowe

Ponadto, szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9T mogą być otoczone ramką lub występować w wariancie zupełnie przeźroczystym. Do tego dochodzi wybór marki oraz poziomu wytrzymałości.

Szkła hartowane Xiaomi Redmi Note 9T 

Przede wszystkim szkła hartowane Xiaomi Redmi Note 9T stanowią niezwykle wytrzymałą barierę przed uszkodzeniami. Często dochodzącą do dziewiątego w 10-stopniowej skali odporności. Możesz się o tym dowiedzieć, znajdując w opisie produktu oznaczenie np. 7H, 9H. Ponadto szkła są niemal niewidoczną ochroną o grubości zaledwie 0,3-0,15 mm. Po precyzyjnym montażu szkła hartowane Xiaomi Redmi Note 9T są niezauważalne dla użytkownika.

Folie ochronne 

Główną zaletą folii zabezpieczającej ekran smartfonu jest elastyczność. Odznacza się wysoką plastycznością, co może być zaletą podczas montażu. Folia ochronna wysokiej jakości, nie będzie wpływała na komfort użytkowania Xiaomi Redmi Note 9T. Niestety nie daje tak wysokiej gwarancji wytrzymałości, jak szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 9T.

Hybrydowe szkła hartowane Xiaomi Redmi Note 9T 

Szkło hybrydowe to jeden z wariantów szkła hartowanego Xiaomi Redmi Note 9T. Jest połączeniem wytrzymałości szkła i elastyczności folii. Hybrydowe szkło hartowane łączy zalety tych dwóch materiałów, tworząc plastyczną ochronę. Jeżeli potrzebujesz zabezpieczenia wysokiego poziomu i łatwego w montażu tworzywa - wybierz hybrydowe szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 9T. W ofercie 4GSM znajdziesz kilka produktów z tej kategorii, które spełnią Twoje oczekiwania. Ochronią ekran przed uszkodzeniem czy pęknięciem oraz zabezpieczą Twój portfel przed wydatkami na naprawy telefonu.

    pixel