Wyszukaj po ID produktu

Baseus

( ilość produktów: 1571 )

 Baseus to chińska firma wytwarzająca akcesoria do urządzeń mobilnych wysokiej klasy działając od 2011 roku. Jej produkty cechują się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Warte uwagi są uchwyty samochodowe Baseus Gravity, jak również Big Ears, który dodatkowo ma zastosowaną technologię QI (ładowarki indukcyjnej). Wireless Charger jest wykorzystywane w grupie produktów, aby jeszcze bardziej uprościć używanie mobilnych rozwiązań. Baseus Power Bank to kolejna linia produktów ułatwiająca codzienne funkcjonowanie aktywnych osób. Dodatkowo w ofercie producenta dostępne są Ładowarki Samochodowe, kable i przejściówki do większości smartfonów.  
Z produktami Baseus nie musicie się martwić o brak energii Waszych urządzeń mobilnych.

Baseus "Base on user"

 Produkty marki Baseus tworzone są w myśl powyższego hasła, czyli patrząc na urządzenie z perspektywy użytkownika. Design akcesoriów do telefonów i innych urządzeń mobilnych idzie w parze z komfortem korzystania. W produkcji stosowane są najwyższej klasy materiały i dostępne technologie. Sprawia to, że w ręce odbiorcy trafia świetnie wykonany i funkcjonalny produkt. Nie bez powodu Baseus może pochwalić się wieloma nagrodami i wyróżnieniami  za innowacyjność i ergonomię stosowania w pięknej formie design. Także trwałość akcesoriów GSM Baseus pozwala cieszyć się długim bezawaryjnym działaniem. Wygląd dodatków do telefonów jest nowoczesny i potwierdza jakość jaką oferuje.

Baseus uchwyt samochodowy

 Uchwyty Baseus na telefon do samochodów są bardzo wygodne w używaniu. Szczególnie seria Baseus Gravity, niezależnie czy mocowana na szybę, deskę rozdzielczą, czy kratkę nawiewu lub oferująca dodatkowo ładowanie indukcyjne. Zarówno wkładanie i wyjmowanie telefonu do szczęk jest bardzo proste i intuicyjne, a co ważne wykonamy tą czynność jedną ręką. Także użycie szkła, albo anodowanego aluminium w konstrukcji świetnie wygląda i nadaje prestiżu. Także uchwyt magnetyczny Baseus Big Ears z technologią QI - ładowania bezprzewodowego. Silny magnes i nowoczesna oryginalna konstrukcja cieszą się dużą popularnością. Dostępne są także inne modele uchwytów Baseus, w tym Osculum, również starannie wykonanych i oferujących długie stosowanie i ergonomię. Widać, że realizacja głównej idei marki jest dobrze realizowana w mocowaniach na telefony.

Baseus transmiter fm

 Ciekawym i przydatnym akcesorium w samochodzie jest bez wątpienia transmiter fm Baseus. Oferuje przesyłanie dźwięku z urządzeń obsługujących łączność bluetooth, np. telefon, tablet,  transmisje fm i używanie nagłośnienia w samochodzie jako zestawu głośnomówiącego. Dodatkowo posiada także funkcję ładowania lub dodatkowego gniazda zapalniczki. Do sterowania rozmowami oraz muzyką mamy pilot gwarantujący komfort. Taki system sprawdzi się w autach z radiem nie mogących połączyć się bezpośrednio z telefonem.

Baseus ładowarka indukcyjna i Power bank

 Ważnym i chętnie wybieranym akcesorium GSM są ładowarki indukcyjne Baseus. Możemy wybrać jeden z wielu modeli. Znajdziemy minimalistyczne krążki i płytki indukcyjne, jak Baseus Metal, czy Ufo. Szukając prostego, ale oryginalnego designu warto zastanowić się nad modelem Donut. Znajdziemy także eleganckie modele biurkowe ładowarek indukcyjnych Baseus, które spełniają dodatkowo funkcję podstawki. 

 Produkowane modele Power banki Baseus, są dopracowane technologicznie i zapewniają wiele funkcji. Znajdziemy wśród nich modele o dużej pojemności, z funkcją szybkiego ładowania, jak również ładowaniem indukcyjnym. Sprawdzą się więc jako rezerwowe źródło zasilania, gdy intensywnie korzystamy z urządzeń mobilnych i nie mamy dostępu do sieciowej ładowarki.

Kable Baseus

 Baseus oferuje wysokiej jakości oraz trwałe kable do urządzeń mobilnych. Szczególnie kabel magnetyczny Baseus Zinc to bardzo wygodne i oszczędzające gniazdo ładowarki rozwiązanie. Znajdziemy także uniwersalne kable i trzema różnymi końcówkami (micro usb, usb-C, lightning). Co ważne znajdziemy również modele z wzmacnianą konstrukcją z materiałowym oplotem. Taka budowa zapewnia długą żywotność kabla i zapobiega plątaniu się.

 

Te i wiele innych oryginalnych produktów marki Baseus możesz zakupić w sklepie internetowym 4GSM.pl. 

pixel