Wyszukaj po ID produktu

iOttie uchwyt samochodowy na telefon

( ilość produktów: 25 )

iOttie to uznana na rynku marka wprowadzająca na rynek akcesoria które są szczególnie doceniane przez osoby często podróżujące samochodem, rowerem czy motocyklem. Jednym z najpopularniejszych produktów iOttie jest uchwyt samochodowy iOttie Easy One Touch 4. Uchwyt ten doczekał się już kilku wersji, za każdym razem coraz bardziej dopracowanych i z każdą wersją cieszący się coraz większą popularnością. iOttie to dopracowane produkty, które charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też estetycznym wyglądem.

Innowacyjne rozwiązania iOttie w uchwytach samochodowych na telefon

Firma iOttie została założona w 2010 roku, a jej siedziba mieści się w Nowym Jorku. Projektanci z iOttie w swoich produktach, takich jak iOttie Easy One Touch, wdrażają najnowsze technologie, aby uzyskać produkty przyjazne użytkownikom i poprawiające ich codzienne życie. Dzięki prowadzonym eksperymentom oraz ciągłym poszukiwaniom nowych koncepcji iOttie otrzymał od 2011 roku 5 nagród CES Innovation Honoree Awards. iOttie wprowadziło jako jedno z pierwszych: uchwyt z żelową przyssawka do każdej powierzchni, uchwyty z automatycznym zatrzaskiwaniem telefonu "One Touch", uchwyty magnetyczne oraz uchwyty magnetyczne z ładowaniem indukcyjnym. To inne marki wzorują się na ich produktach.

Uchwyty na telefon montowane do kokpitu samochodowego lub szyby

Uchwyt iOttie umożliwia komfortowe i bezpieczne użytkowanie smartfona między innymi podczas podróży w samochodzie. Każdy z uchwytów tego producenta został wyposażony w mocną przyssawkę, dzięki której uchwyty, takie jak iOttie Easy One Touch Wireless, można bez problemu przymocować do szyby samochodu, do deski rozdzielczej, biurka, a nawet do ściany. Uchwyt iOttie można bez większego problemu przymocować nawet do chropowatej powierzchni – wystarczy uprzednio ją odpowiednio przygotować i oczyścić. Uchwyty są uniwersalne, co oznacza, że za ich pomocą można zamontować każdy telefon oraz inne urządzenie o przekątnej wyświetlacza najczęściej do 6 cali. Dzięki możliwości regulacji, uchwyty takie jak iOttie Easy One Touch 4 są kompatybilne z większością smartfonów i urządzeń nawigujących. Uchwyty można również obracać w różnych płaszczyznach nawet o 360 stopni. Do zamontowania telefonu w uchwycie iOttie Easy One Touch nie potrzeba dużej siły. Aby umieścić smartfon w uchwycie, wystarczy zwolnić blokadę uchwytu, rozsunąć jego ramiona, a następnie przyłożyć telefon. Przycisk One Touch automatycznie zamknie ramiona na bokach urządzenia. Dostępne są również magnetyczne uchwyty montowane do deski rozdzielczej np. iOttie iTap 2. W przypadku zakupu uchwytu wyposażonego w ładowarkę indukcyjną możesz w ten sam sposób przy okazji również naładować akumulator smartfona. 

Uchwyty magnetyczne na telefon do samochodu marki iOttie

W ofercie iOttie nie mogło zabraknąć uchwytów magnetycznych, których konstrukcja oparta jest na działaniu magnesów neodymowych. Sprawdzonym produktem jest uchwyt magnetyczny iOttie iTap montowany do kratki nawiewu. Dzięki jego prostej, a jednocześnie przemyślanej konstrukcji użytkowanie telefonu w samochodzie będzie bardzo komfortowe i intuicyjne. Dostępna jest też wersja tego uchwytu montowana w slot CD oraz do deski rozdzielczej. Uchwyt ten ma również swoja miniaturowa wersję iOttie iTap Mini. Aktualnie na rynek wchodzi nowa linia uchwytów tej serii - iOttie iTap 2 Magnetic

iOttie uchwyt samochodowy z bezprzewodową ładowarką indukcyjną

Uchwyt iOttie Easy One Touch Wireless to uchwyt na telefon który umożliwia bezprzewodowe ładowanie telefonu w samochodzie, można go montować zarówno do szyby jak i kokpitu. iOttie wypuściło również magnetyczne uchwyty indukcyjne iOttie iTap 2 Wireless w wersji montowanej do kratki nawiewu w wersji montowanej na kokpit oraz iOttie iTap 2 Wireless montowany do sloty CD, jest to bardzo przemyślany produkt wyposażony w technologię Fast Charging, szablon ułatwiający poprawny montaż oraz nawet naklejkę zabezpieczającą obudową telefonu

iOttie - „Innowacja oraz Styl” to słowa, cechujące Amerykańskiego producenta. Założona w 2010 roku firma specjalizująca się w najwyższej jakości wyposażeniu dla urządzeń mobilnych dedykowanych do użytku w naszych pojazdach jest od wielu lat liderem na światowym rynku. Ich ofertę tworzą głównie uchwyty samochodowe, których jakość oraz praktyczność jest nie do podważenia. Głównymi produktami na wyposażeniu marki iOttie, jak i ich specjalnością są uchwyty samochodowe, a sami producenci kierują się myślą przewodnią „Mount Smart. Drive Smarter”.Produkty firmy zapewnią Ci mocny i stabilny uchwyt dla każdego znajdującego się w nim urządzenia. Zagwarantuje to optymalne bezpieczeństwo w trakcie jazdy samochodem.

    pixel