Wyszukaj po ID produktu

Lifeproof

( ilość produktów: 4 )

 LifeProof to amerykańska firma, która za cel postawiła sobie stworzenie produktów uwalniających klienta od strachu o swój telefon. Jej produkty zapewniają wolność korzystania ze smartfona w każdej sytuacji. Pierwszy model wypuszczony na rynek gwarantuje do dziś ochronę przeciw pyłowi, brudowi, śniegowi oraz wodoszczelność. Na rynek wypuszczane są akcesoria GSM dla trzech marek Apple iPhone, Samsung Galaxy serii S oraz Google Pixel. Jakość użytych materiałów i zastosowane patenty oferują case, bardzo lekki, odporny na nawet najcięższe warunki atmosferyczne i nieprzewidziane wypadki. 

LifeProof Fre i inne modele - synonim wolności w każdych warunkach

 Etui LifeProof niezależnie od wybranej linii produktów gwarantuje bardzo wysoki stopień ochrony przed upadkami. Jest on potwierdzony niezależnymi badaniami i uzyskanymi certyfikatami amerykańskiej armii MIL STD 810G-516.6. Co ważne case LifeProof nie wpływa znacząco na wzrost masy telefonu, czy jego gabarytów. Komfort używania jest bardzo dobry i zachowany jest także oryginalny design telefonu. A więc nie jesteśmy skazani na pancerne etui innych producentów.

 LifeProof Slam to najniższy z dostępnych modeli etui marki. Mimo to zapewnia, tak jak było to napisane wcześniej ochronę przy upadku z wysokości 2m. Dodatkowo najmniej waży i zachowuje smukłość telefonu. Przyciski fizyczne bardzo dobrze działają, także dojście do portów jest wygodne i pozwala na swobodne ładowanie lub podłączenie słuchawek. 

 Kolejny model to LifeProof Next, gdzie mamy potwierdzony certyfikat ochrony IP5X. Świadczy on o zabezpieczeniu przed pyłem, brudem czy śniegiem. Na pewno osoby uprawiające sporty ekstremalne w przeróżnych warunkach docenią taką ochronę. Dzięki niej można zabrać ze sobą telefon nie martwiąc się o niego, a koncentrując na radości płynącej z łamania kolejnych barier. Do tego możemy zachować pamiątkę, dzięki fotkom i nagraniom podczas zabawy. Także pracując w trudnych warunkach będziemy spokojniejsi i wydatnie zwiększymy czas bezawaryjnego korzystania z telefonu. 

 Przyszedł czas, aby powiedzieć trochę o największym twardzielu - etui LifeProof Fre. To case posiadający cechy poprzedników, ale dodatkowo zapewniający wodoszczelność na poziomie normy IP68. Oznacza ona możliwość bezpiecznego zanurzania na głębokość do 2 metrów na okres 1 godziny. Na wyświetlaczu zamontowane jest dodatkowo wysokiej jakości szkło. To wszystko oferuje kompleksową ochronę i możliwość korzystania w każdych warunkach. Sporty wodne z casem stoją przed każdym otworem. Z takim zabezpieczeniem, możemy bez obaw realizować naszą pasję, dodatkowo uwieczniając ją na zdjęciach i dzieląc się nią ze znajomymi. Żadna wilgoć nie będzie od teraz problemem.

 Lifeproof Nuud to model zapewniający wodoszczelność, ale bez szybki na ekran.  Takie rozwiązanie znajdzie uznanie u osób szukających etui bardzo dobrze chroniącego w połączeniu z dotykiem oryginalnego wyświetlacza.

LifeProof iPhone 6 7 i pozostałe w szczelnej zbroi

 Załóż cover LifeProof Fre na iPhone 6s czy iPhone 7 Plus Lub iPhone 8 i zapewnij pewną ochronę w każdych okolicznościach. Dla każdego modelu Apple można zdecydować się na jedną z serii, która najbardziej spełni oczekiwania. Warto właściwie zadbać o ochronę urządzenia mobilnego, które jest narażone na wiele niebezpiecznych sytuacji i możliwość uszkodzenia, czy nawet zniszczenia. Po za tym każdemu zależy na danych i możliwości używania i rejestrowania ważnych momentów, niezależnie od miejsca i okoliczności w których się znajdziemy. Tym bardziej etui Lifeproof dla Iphone 8 czy x to spokojna głowa i prawdziwa mobilność dla wszystkich. Wysoka cena telefonu także skłania do dbania, o jak najdłuższe bezawaryjne działanie i doskonałą ochronę. W połączeniu z case Lifeproof, który nie wpływa na design iPhone i nie powiększa go to bardzo dobre rozwiązanie. 

 Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu 4GSM.pl przy wyborze i zakupie bezkompromisowych produktów Lifeproof i ciesz się wolnością każdego dnia. 

    pixel