Wyszukaj po ID produktu

Mocolo

( ilość produktów: 11 )

Mocolo przyjaciel wyświetlacza telefonu

 Szkła hartowane Mocolo to produkty wytwarzane z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 0,3mm, twardości 9H i pokrytego warstwą oleofobową, na której nie widać zabrudzeń. Dodatkowo ich krawędź jest specjalnie profilowane 2,5D. Dotyczy się to wszystkich modeli. Mimo swojej niedużej ceny Mocolo oferuje dobrą jakość oferowanych szkieł będąc cenionym przez klientów. Co ważne można używać ich z większością etui na telefon dostępnych w sprzedaży. W ten sposób otrzymujemy całościowe zabezpieczenie i większy spokój w razie nieszczęśliwego wypadku.

Szkło hartowane Mocolo TG 3D

 Szkło Mocolo TG 3D+full glue to jeden z najczęściej wybieranych modeli. Jego montaż nie sprawia większych trudności, i nie wpływa na pogorszenie korzystania z zamontowaną ochroną wyświetlacza. Dobrze przylega, także do zaokrąglonych ekranów, dotyk działa bez zarzutu. Warstwa oleofobowa chroni przed odciskami palców i innymi zabrudzeniami. Technologia Explosion-Proof przeciwdziała odpadaniu kawałków szkła w razie uszkodzenia. Warstwa antyrefleksyjna HD sparwdza się bardzo dobrze eliminując często występujące poblaski w tanich szkłach.

Mocolo Camera Lens zabezpieczy aparat telefonu

 Marka, jako jedna z pierwszych na rynku wprowadziła do swojej oferty produkty chroniące kamerę smartfona - Mocolo Camera Lens. Nie wpływa ona w zauważalny sposób na jakość zdjęć i filmów, świetnie chroniąc obiektywy aparatu. Dzięki takiej ochronie znacznie wydłużamy możliwość robienia świetnych ujęć,a w razie wypadku zmniejszamy ryzyko zadrapania czy pęknięcia szybki telefonu. Z nim klucze zawieruszone w tej samej kieszeni ze smartfonem nie zniszczą szkiełka oczka kamery. A jeśli to wymiana szkła Mocolo załatwi sprawę.

Szkło Mocolo

 Bardzo ciekawym modelem jest szkło klejone na klej utwardzany promieniowaniem UV. Mocolo UV Glass świetnie sprawdza się na zaokrąglonych wyświetlaczach. Dodatkowo jest zdecydowanie bardziej atrakcyjne cenowo od konkurencji będącej dłużej na rynku. Opinie klientów, którzy zdecydowali się na korzystanie ze szkieł hartowanych Mocolo są pozytywne. Gwarantowana jakość wykonania nie wpływa na odczuwalną różnicę użytkowania i wiele osób decyduje się na zakup. W sklepie 4GSM.pl klienci mają pewność dokonania zakupu z pewnego i sprawdzonego źródła. Posiadamy tylko oryginalne produkty cenionych marek, w tym Mocolo, do których jakości jesteśmy pewni.

    pixel