Wyszukaj po ID produktu

OPPO

( ilość produktów: 2 )

 W ofercie sklepu 4GSM.pl posiadamy asortyment akcesoriów od oraz dla produktów OPPO.  Pełna nazwa firmy to Guangdong OPPO Mobile Telecommunications Corp., Ltd, potocznie nazywane Oppo. Jest to bardzo prężnie rozwijający się chiński producent elektroniki użytkowej i urządzeń mobilnych, z siedzibą główną w Dongguan w Chinach. Główne produkty to telefony komórkowe i odtwarzacze blu-ray. Firma powstała w 2001, by już w 2016 roku stać się największym dostawcą telefonów komórkowych w Chinach.

 Od 31 stycznia 2019 roku firma prowadzi oficjalną sprzedaż swoich telefonów w Polsce. Na naszym rynku dystrybuowane są serie telefonów Reno oraz A. Po za tym można nabyć słuchawki. Oczywiście posiadamy akcesoria GSM do większości nowych, jak i starszych modeli urządzeń mobilnych Oppo. Do ochrony całego smartfona polecamy etui dla OPPO, wraz ze szkłami ochronnymi

 Zapraszamy do skorzystania z usług sklepu internetowego 4GSM. Staramy dbać się o jak najlepszy poziom obsługi i zadowolenia naszych klientów. W razie poszukiwania produktów dla telefonów OPPO aktualnie niedostępnych w ofercie, prosimy o kontakt i postaramy się w jak najszybszym możliwym terminie zrealizować zamówienie.

 

    pixel