Wyszukaj po ID produktu

OtterBox

( ilość produktów: 15 )

Otterbox to światowy producent etui na telefony. W swojej ofercie posiada także inne akcesoria GSM dla urządzeń mobilnych, w tym szkła hartowane i ładowarki oraz power banki. Firma powstała w 1998 roku i od początku wsłuchiwała się w potrzeby i oczekiwania klientów. Udoskonalała produkty i tworzyła nowe serie, które trafiają do naszych rąk. W swojej ofercie posiada wiele linii, spośród których każdy znajdzie odpowiadającą oczekiwaniom. Etui Otterbox Defender to bezkompromisowa ochrona Naszych urządzeń. W stu procentach sprawdzi się w topowych telefonach iPhone czy Samsung, jak również pozostałych marek.

Otterbox bezkompromisowa ochrona na twoim telefonie

Otterbox case to gwarancja wysokiej jakości materiałów zastosowanych do produkcji i mnogości rozwiązań estetycznych, które możemy wybrać. Etui oferują wysoką ochronę przed upadkami potwierdzoną testami i certyfikatem. W połączeniu ze szkłem hartowanym otrzymujemy bezpieczeństwo telefonu w każdych warunkach.

Otterbox Defender dla najbardziej wymagających

Seria Defender to wielowarstwowa konstrukcja powstała z połączenia najlepszych materiałów, w tym TPU, PC, które gwarantują pewną ochronę. Dla wygody posiada dodatkowo klipsa do paska, którego możemy dołączyć w razie potrzeby. Sprawdzi się szczególnie u osób aktywnych, którzy potrzebują wygodnego dostępu do telefonu i narażają go na upadek. 

Otterbox Symmetry nowoczesna ochrona telefonu

 Jeśli potrzebujesz nowoczesnego dobrze chroniącego etui na telefon warto zainteresować się Otterbox Symmetry. Jest to linia produktów świetnie chroniąca, ale o subtelniejszym design, niż Defender. Gładka konstrukcja case bezpiecznie osłania smartfona i jest komfortowa w użytkowaniu.

Oryginalne etui Otterbox w sklepie 4GSM

Wybierz model case Otterbox dla siebie z dostępnych w sklepie 4GSM.pl. To gwarancja zakupu oryginalnego produktu do ochrony telefonu. Dodatkowo warto dobrać dodatkowe akcesoria GSM, aby zabezpieczyć i zwiększyć komfort ożywania smartfona na co dzień. Z Otterbox iPhone i Samsung prezentują się bardzo dobrze.

    pixel