Wyszukaj po ID produktu

Samsung

( ilość produktów: 455 )

Firma Samsung Electronics, największy członek Grupy Samsung, jest jedną z największych firm elektronicznych na świecie. Została założona w 1969 roku w południowokoreańskim mieście Taegu.
Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek świata. Produkuje sprzęt elektroniczny dla zastosowań profesjonalnych i konsumenckich. 

Oferujemy bogaty asortyment akcesoriów do urządzeń mobilnych Samsung. Są to oryginalne etui na telefon, szkła hartowane, słuchawki, ładowarki, kable, baterie. Posiadamy w ofercie także folie ochronne na smartfony, tablety, telefony Samsung. Po za tym mamy duży wybór części serwisowych do telefonów i smartfonów Samsung. Są to baterie, obudowy, wyświetlacze, taśmy, głośniki i inne.

 

Akcesoria do telefonu Samsung

Wybieramy najlepsze marki akcesoriów do telefonów Samsung. W naszym asortymencie znajdziesz etui na telefon Spigen, Ringke, GUESS, Mercedes, Ferrari, Case-Mate, Baseus i wiele innych marek, które zdobyły dobrą pozycję na rynku wysoką jakością produktów. 
Z łatwością do etui dobierzesz szkło hartowane do niemal wszystkich modeli smartfonów Samsung, tych najnowszych: Galaxy S22, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S21 FE, Galaxy S21, S20 Ultra oraz nieco starszych: Galaxy S9, Galaxy S8 Plus, Galaxy Note 10 Lite.

pixel