Wyszukaj po ID produktu

UAG

( ilość produktów: 2 )

Marka Urban Armor Gear (UAG) dzięki specjalnej konstrukcji oraz zastosowaniu ultra lekkich materiałów jest doskonale dopasowana i wygodna w użytkowaniu. Etui gwarantują ochronę przed uderzeniami oraz amortyzują wstrząsy (Certyfikat bezpieczeństwa Military Grade MIL STD). Produkty  zapewniają swobodny dostęp do portów, nie zakłócając flash'a. Pokrowce posiadają zintegrowane osłony przycisków. Dzięki lekko wysuniętym krawędziom chronią aparat i ekran na płaskich powierzchniach.
Oryginalny produkt od UAG to bezkompromisowa ochrona w każdych warunkach. W skrócie produkt od specjalistów dla specjalistów.

Etui UAG case to niekwestionowane bezpieczeństwo Twojego telefonu

Jeśli cenisz sobie ochronę telefonu niezależnie od sytuacji, jaka może go spotkać, to etui UAG jest wyborem dla Ciebie. Produkty marki przechodzą każdorazowo dogłębne testy odporności na upadki, zarysowania, ochronę wyświetlacza. Dobór użytych materiałów i ich wzajemne uzupełnianie się, jeśli chodzi o właściwości sprawiają, że możemy spać spokojnie. Te cechy sprawiają, że posiadacze flagowych, jak również pozostałych smartfonów tak chętnie sięgają po case'y Urban Armor Gear. 

Case Urban Armor Gear to oryginalny design i ochrona na najwyższym poziomie

Niezależne na który model etui Urban Armor Gear się zdecydujemy to rozpoznawalna stylistyka marki i wyraźne logo na pleckach spowodują, że każdy sympatyk UAG-ów uśmiechnie się do Ciebie. Case UAG MonarchPathfinder czy Plasma - to nieważne, który bardziej przypadnie Ci do gustu. Jeśli raz zdecydujesz się na pancerne etui UAG nie będziesz chciał innego etui. Oczywiście są to doskonałe case'y dla aktywnych osób, stawiających na pewną ochronę. Dla szukających minimalistycznych form nie przypadną do gustu, bo nie dla nich są przewidziane.

Więc jeśli szukasz najlepszego stopnia ochrony etui UAG jest dla Ciebie. Oryginalne produkty marki Urban Armor Gear Możesz zakupić w naszym sklepie internetowym 4GSM.pl. Zapraszamy! 

 

    pixel