Wyszukaj po ID produktu

Whitestone

( ilość produktów: 26 )

Whitestone Dome Glass

 Jeśli ufasz tylko najlepszej jakości produktom i materiałom użytym do ich stworzenia to szkła hartowane Whitestone Dome Glass są dla Ciebie. Ta koreańska marka z wieloletnim doświadczaniem, jako pierwsza wprowadziła na rynek szkło hartowane mocowane na klej UV. Sprawdza się ono świetnie na zakrzywionych wyświetlaczach Samsung, Apple iPhone, Huawei, LG, czy One Plus. Do produkcji wykorzystane jest szkło o twardości 9H. Dodatkowo pokryte jest ono dodatkową warstwą oleofobową, dzięki której unikniemy odcisków i zabrudzeń. Użyta zaawansowana technologia sprawia, że telefon jest świetnie chroniony. Dodatkowo wrażliwość dotyku pozostaje na poziomie jak bez żadnej ochrony.

Prostota montażu szkła Whitestone Dome Glass

 Niezależnie na jakie urządzenie mobilne zechcemy założyć szkło Dome Glass w zestawie dostaniemy specjalne narzędzia do instalacji. Ramka montażowa powoduje, że niemal każdy o nawet niezbyt dużych zdolnościach manualnych jest w stanie samodzielnie to wykonać. Proces jest naprawdę maksymalnie uproszczony i przyjemny. Dodatkowo dopóki nie utwardzimy kleju lampą UV możemy idealnie ustawić szkło i usunąć ewentualne pęcherzyki powietrza. Taka forma gwarantuje idealny efekt końcowy. Po za tym praktycznie każde etui na telefon będzie pasowało. A więc nie chcąc iść na kompromisy otrzymujemy najwyższą jakość produktu.

Whitestone Dome Glass S9+ bezkompromisowa ochrona

 Posiadasz Samsunga Galaxy S9+, S10, Note 9 i czy jeszcze inny flagowy model koreańskiego producenta. W takim razie warto zabezpieczyć go przed nieszczęśliwymi wypadkami na jaki jest narażony. Wiemy, że koszt wymiany wyświetlacza Amoled to drogi temat. Dodatkowo nie Chcąc strać nic z jakości wyświetlanych treści warto wybrać najlepszy dostępny na rynku produkt. Takim bez wątpienia jest szło Whitestone DG. Możemy znaleźć tańsze zamienniki, ale ich montaż jest trudniejszy, a jakość nie zawsze sprosta oczekiwaniom właścicielom smartfona. Dlatego też inwestując w telefon klasy premium, wypada ochraniać go na poziomie równym jego wartości i jakości.

Whitestone Glass bezpieczny gwarantuje spokojny sen

 A więc, jeśli cenisz sobie najwyższy poziom wykonania i zabezpieczenia zakup szkło Whitestone Dome Glass w 4GSM. Posiadamy tylko oryginalne produkty i polecamy sprawdzone na całym świecie rozwiązania dla ochrony zaokrąglonych ekranów. Nie warto oszczędzać na ochronie. bo koszty naprawy są wielokrotnie większe. W razie pytań prosimy o kontakt i postaramy się rozwiązać powstałe kwestie. Whitestone Dome Glass, tak jak każde inne szkło może ulec uszkodzeniu i pęknąć, ale wcześniej uratować wyświetlacz. Dodatkowo w razie potrzeby oferujemy usługę montażu zakupionego szkła.

    pixel