Wyszukaj po ID produktu

3mk ARC Smartwatch

( ilość produktów: 15 )

3mk ARC Smartwatch gwarancją ochrony wyświetlacza inteligentnego zegarka

 Akcesorium, które coraz częściej gości na naszych nadgarstkach jest bez wątpienia smartwatch. Sparowany z telefonem w wygodny sposób informuje o połączeniach, powiadomieniach, często daje możliwość funkcji zestawu głośnomówiącego. Posiada widżety np. pogodowe, jak również informujące o stopniu aktywności fizycznej użytkownika. Inteligentny zegarek narażony jest na zarysowanie szybki, co negatywnie wpływa na wygląd i komfort odczytu informacji. Dla jego ochrony warto zastosować folię ochronną polskiej firmy - 3mk ARC Smartwatch.

3mk Smartwatch zabezpieczy przed porysowaniem

Ochroń smartwatcha przed zniszczeniem!

 Może nie zdajesz sobie sprawy, lecz zegarek jest kilkakrotnie bardziej narażony na uszkodzenia niż telefon, ponieważ masz go cały czas na nadgarstku. To tym bardziej powinno skłonić każdego posiadacza o właściwe dbanie o bezpieczeństwo precyzyjnego i delikatnego urządzenia.

Watch Protection™ zmniejsza ryzyko stłuczenia i zarysowania ekranu smartwatcha!

 Wzmocniony ekran przetrwa przypadkowe uderzenia, które nie będą już problemem. Dodatkowo zabezpieczysz ekran przed zarysowaniami.

Odporne na stłuczenia.

 Dzięki elastycznej strukturze Watch Protection™ można wyginać, a przy tym jest bezpieczne dla dłoni. Podczas ewentualnego uderzenia rozproszy energię i ochroni przed zarysowaniami. Dzięki temu będziemy mogli dużej cieszyć się korzystaniem z zegarka. 

Idealne spasowanie z wyświetlaczem, aż po same krawędzie!

 Watch Protection™ leży idealnie na płaskich i na zaokrąglonych ekranach dzięki zastosowaniu mocniejszej substancji klejącej oraz wzmocnieniu komponentu. Podchodzenie powietrzem przy rantach nie pojawi się, a czytelność ekranu w każdych warunkach pozostanie znakomita.

Zapewnia 100% wrażliwości na dotyk i idealny poślizg palca

 Większość smartwatchy posiada dotykowy ekran i praca z naklejoną folią 3mk Smartwatch nie wpłynie na wrażliwość i wygodę sterowania.

Perfekcyjna transparentność

 Klarowna i jednolita struktura doskonale odwzorowuje barwy wyświetlanego obrazu.

Łatwy montaż.

 Nowy sposób montażu został zaprojektowany tak, aby każdy mógł sobie z nim poradzić.

Zestaw zawiera:

  • 3szt. Watch Protection (przód),
  • ściereczki: nawilżoną i suchą niepylącą.

 

    pixel