Wyszukaj po ID produktu

Słuchawki przewodowe

( ilość produktów: 65 )

Słuchawki przewodowe wyposażone są w kabel, łączący je z urządzeniem: telefonem, tabletem, laptopem lub komputerem. Nie wymagają ładowania baterii i zapewniają nieprzerwany dostęp do ulubionej muzyki, podcastów czy filmów. Słuchawki przewodowe, jakie znajdziesz w naszym sklepie dopasujesz do każdego urządzenia z portem: jack, lightning, USB0-C, micro USB, fastport. Oferujemy oryginalne produkty Apple, Samung, Google, Usams o różnych funkcjach, w tym douszna i nauszne. Sprawdź także naszą ofertę słuchawek gamingowych i dla dzieci!

Słuchawki przewodowe

Słuchawki przewodowe są podłączane do urządzenia dźwiękowego za pomocą kabla. Do czasu pojawienia się technologii Bluetooth, to najpopularniejszy rodzaj słuchawek. W przeciwieństwie do słuchawek bezprzewodowych nie potrzebują ładowania baterii, co oznacza, że można ich używać przez dłuższy czas bez konieczności podłączania ich do źródła zasilania. Przewodowe słuchawki oferują stabilne połączenie i wyraźny dźwięk. W zależności od modelu są wyposażone w kontrolę głośności, wbudowany mikrofon oraz redukcję szumów.

W naszym sklepie znajdziesz kilka rodzajów słuchawek przewodowych:

  • słuchawki dokanałowe (douszne), które wkłada się do ucha,
  • słuchawki nauszne, które zakłada się na uszy.

W przypadku słuchawek przewodowych istotnym aspektem jest długość kabla, która może różnić się w zależności od modelu. Długi kabel pozwala na większą swobodę ruchu i wygodę podczas korzystania z urządzenia audio. Słuchawki dostępne w naszym sklepie mają różne rodzaje złącz, takie jak USB-C, jack, lightning, micro USB, fastport, gaming. Dzięki temu możesz podłączyć je do różnych urządzeń: iPhone, Samsung, Google, Apple.

Słuchawki przewodowe w sklepie

W sklepie zapewniamy szeroką ofertę słuchawek przewodowych, które zapewniają wysoką jakość dźwięku od najlepszych marek, takich jak SAMSUNG, Usams, Dudao, WhiteShark i OTL Technologies.

  1. Słuchawki SAMSUNG to sprzęt dla osób poszukujących idealnie płynnego dźwięku. Wyposażone w dwukierunkowe głośniki z dedykowanym wooferem i głośnikiem wysokotonowym, gwarantują bogate, wyraziste i zrównoważone brzmienie. Dzięki hybrydowemu kanałowemu designowi, słuchawki zapewniają wysoką jakość dźwięku i wygodę użytkowania. Każda z nich komfortowo leży w uchu, a dzięki dostępnym w zestawie nakładkom można dopasować je do odpowiedniego rozmiaru.
  2. Słuchawki douszne Usams wyróżniają się nowoczesnym i stylowym designem, dzięki zastosowaniu metalowych wykończeń. Ich ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę i komfort noszenia, a niewielka waga i odpowiedni kształt sprawiają, że niemal nie będziesz ich czuł w uchu. Wbudowany pilot z mikrofonem ułatwia prowadzenie rozmów i sterowanie bez potrzeby korzystania z telefonu. Redukcja szumów pozwala cieszyć się czystym dźwiękiem. Słuchawki są dostępne w dwóch stylowych kolorach.
  3. Słuchawki od Dudao gwarantują czyste i głębokie brzmienie. Ich precyzyjne 50-milimetrowe przetworniki premium zapewniają doskonały dźwięk stereo, a mikrofon o wysokiej czułości sprawdza się w grach i rozmowach online. Słuchawki idealnie dopasowują się do wnętrza ucha, zapewniając komfort i eliminując przepuszczanie dźwięku z zewnątrz oraz wypadanie podczas aktywności fizycznej.
  4. Zestawy słuchawkowe WhiteShark COYOTE są idealne dla graczy. Wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki, zapewniają czysty i wyrazisty dźwięk. Posiadają wbudowany wielokierunkowy mikrofon do prowadzenia rozmów na czacie i komunikacji z innymi graczami. Słuchawki mają również podświetlane detale. Kompatybilne z konsolami PlayStation 4 oraz XBOX.
  5. Słuchawki przewodowe dla dzieci OTL Technologies zapewniają doskonałą jakość dźwięku i bezpieczeństwo. Posiadają przetworniki o średnicy 30 mm, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, co jest maksymalnie zalecanym poziomem dla dzieci w wieku 3-7 lat. Słuchawki są wygodne dzięki regulowanemu, wyściełanemu uchwytowi, a kolorowy wzór na nausznikach zachwyci najmłodszych. Dostępne w wersjach: Psi Patrol Marshall, Batman DC, Super Mario, Pokemon, Pikachu, Superman junior.

Słuchawki przewodowe mogą być przeznaczone dla różnych grup wiekowych, w tym dla dzieci. W przypadku słuchawek dla dzieci istotne jest, aby zapewnić ograniczenie natężenia dźwięku, aby chronić ich słuch.

pixel