Wyszukaj po ID produktu

Słuchawki Micro USB

( ilość produktów: 4 )

Słuchawki micro USB to urządzenia łączące się z technologią micro USB, idealne dla użytkowników smartfonów z tym złączem. W sklepie 4GSM można znaleźć modele od producentów takich jak LG, Motorola, HTC i Nokia. Wśród nich są oryginalne zestawy słuchawkowe i stereofoniczne zestawy od różnych marek. Charakteryzują się wysoką jakością dźwięku, komfortem użytkowania i są często dostarczane w opakowaniach typu bulk-folia, potwierdzając ich autentyczność.

Słuchawki micro USB

Słuchawki micro USB to rodzaj słuchawek, które łączą się z urządzeniami za pomocą złącza micro USB. Są one idealne dla osób, które posiadają smartfony lub inne urządzenia z tym typem złącza i chcą korzystać z wysokiej jakości dźwięku bez konieczności korzystania z adapterów.

Słuchawki micro USB w sklepie 4GSM

W sklepie 4GSM dostępne są różne modele słuchawek micro USB od różnych producentów, takich jak LG, Motorola, HTC i Nokia. Oto kilka z nich:

  1. Słuchawki LG przeznaczone dla modeli GT500, GD510, P920 i innych.
  2. Słuchawki Motorola przeznaczone dla modeli E8, V8, V9, U9, Q9, Z9, ZN5 i innych.
  3. Oryginalny zestaw słuchawkowy HTC HS-S200 przeznaczony dla modeli Touch, Dream, Diamond i innych.
  4. Oryginalny zestaw słuchawkowy HTC HS-S300 przeznaczony dla modeli P3400, P3600, Diamond, SPV M650, SPV M700, HTC G1 i innych.
  5. Słuchawki Motorola przeznaczone dla modeli V3, V3i, V3x, V3xx, V6, K1, L6, L7, Z6 i innych.
  6. Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia HS-82 przeznaczony dla modeli 6500, 8600, 8800 Luna, Arte i innych.

Cechy szczególne słuchawek micro USB

Niektóre ze słuchawek micro USB są produktami 100% oryginalnymi od renomowanych producentów, takich jak LG, Motorola, HTC i Nokia. Mogą one oferować wysoką jakość dźwięku, wygodę użytkowania oraz trwałość. Ponadto niektóre z nich są dostarczane w opakowaniach typu bulk-folia, co świadczy o ich autentyczności.

    pixel