Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane do SmartWatch Apple

( ilość produktów: 15 )

Smartwatche to teraz jedna z najszybciej rozwijających się kategorii elektroniki. Ma na to wpływ głównie coraz większe zaawansowanie techniczne tych urządzeń. Kiedyś posiadały one tylko podstawowe funkcje - robiły zdjęcia i służyły jako poręczna książka adresowa. Teraz jednak jest inaczej. Smartwatche to pełnoprawne urządzenie elektroniczne, które mają takie funkcje, jak nowoczesny smartfon, a są przy tym małe i mieszczą się na nadgarstku. Warto chronić najcenniejszy podzespół tego urządzenia – wyświetlacz. Służy do tego szkło hartowane na smartwatch o stopniu twardości 9H. Znakomicie zabezpiecza ekran przed niewielkimi oraz bardzo głębokimi rysami, jak i w pewnym stopniu także przed stłuczeniami, a przy tym nie widać go po nałożeniu i nie przeszkadza podczas użytkowania. Łatwo się je nakleja, bez bąbelków i załamań, a dzięki niskiej cenie można zakupić kilka sztuk na zapas i wymienić po stłuczeniu lub zużyciu. Warto wiedzieć, że koszt wymiany wyświetlacza w smartwatchach jest bardzo wysoki i często przewyższa koszt zakupu nowego urządzenia. Dlatego zamów już dziś szkło hartowane Apple Watch!

Szkło hartowane na Apple watch – dlaczego warto je mieć?

Szkło hartowane to materiał, który znakomicie chroni przed większością uszkodzeń mechanicznych za sprawą dużej twardości, która wynosi 9H w 10-stopniowej skali twardości Mohsa. Dzięki temu szkło hartowane na smartwatch pozostaje w idealnym stanie przez bardzo długi czas użytkowania i chroni ekran znajdujący się pod spodem przed większością przykrych uszkodzeń. Niewielkie mikrorysy i większe zarysowania skutecznie zmieniają estetykę danego urządzenia i powodują, że staje się mniej atrakcyjne i bardziej wysłużone. Z kolei pęknięcia lub uszczerbki w wyświetlaczu są znacznie trudniejszą sytuacją. Wówczas właściciel jest zmuszony do wymiany całego smartwatcha na nowy lub do kosztownej naprawy, związanej z zakupem i wymianą samego wyświetlacza.

Szkło hartowane Apple Watch chroni także przed większymi uszkodzeniami, takimi jak stłuczenia. Dzieje się tak dlatego, że szkło hartowane dzięki swojej twardości stanowi swoisty bufor bezpieczeństwa i przejmuje na siebie całą energię powstającą podczas uderzenia smartwatchem o twardą powierzchnię.

Dopasowanie szkła hartowanego na Apple Watch

Warto także wiedzieć, że szkło hartowane Apple Watch wygląda znakomicie już po zainstalowaniu, co jest zasługą idealnego dopasowania szkła do danej generacji smartwatcha. Szkło idealnie odzwierciedla każdą krzywiznę zegarka i nie zwiększa znacząco jego grubości, czy innych wymiarów zewnętrznych, a dzięki precyzyjnemu docięciu nie przeszkadza podczas użytkowania. Co bardzo ważne, szkło hartowane na smartwatch firmy Apple jest także praktycznie stuprocentowo przejrzyste, dzięki czemu nie zmienia jakości wyświetlanego obrazu, w tym ostrości, szczegółowości czy kolorów.

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego szkła hartowanego, które ochroni wyświetlacz Twojego smartwatcha przed większością uszkodzeń. Zachowaj jego idealny stan przez cały okres użytkowania i ciesz się z jego stylistyki przez wiele lat od zakupu. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych modeli oraz ich szybką dostawę i bezpieczne pakowanie.

    pixel