Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane do Garmin

( ilość produktów: 15 )

Szkła do smartwatchy Garmin dostępne w sklepie 4GSM to produkty, które mają na celu ochronę ekranu Twojego urządzenia przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Są one dostępne dla różnych modeli zegarków Garmin, w tym dla modeli Enduro, Fenix 6X Pro, Forerunner 265, Fenix 7 i wielu innych. Sprawdź całą naszą ofertę i wybierz odpowiednie szkła do Garmin!

Szkła do Garmin

Szkła do Garmin te są wykonane z różnych materiałów, w zależności od modelu. Niektóre z nich są wykonane ze hartowanego szkła, które jest niezwykle odporne na zarysowania, nawet podczas kontaktu z ostrymi przedmiotami. Inne są wykonane z materiału hybrydowego, który łączy zalety szkła i folii, oferując jednocześnie wysoką przejrzystość i czułość na dotyk.

Wiele ze szkieł do Garmin jest pokrytych powłoką oleofobową, która minimalizuje ilość odcisków palców lub innych zanieczyszczeń na ekranie. Niektóre z nich są również frezowane, co oznacza, że mają zaokrąglone krawędzie dla lepszego komfortu użytkowania.

Wszystkie szkła są łatwe do zainstalowania, a niektóre z nich są dostarczane z zestawem do czyszczenia, który pomaga w przygotowaniu ekranu do instalacji. Są one również kompatybilne z różnymi modelami zegarków Garmin, co oznacza, że możesz znaleźć szkło pasujące do Twojego konkretnego modelu.

    pixel