Wyszukaj po ID produktu

Inne szkła hartowane do SmartWatch

( ilość produktów: 2 )

Szkła do smartwatchy dostępne w sklepie 4GSM to produkty, które mają na celu ochronę ekranu Twojego urządzenia przed zarysowaniami, pęknięciami i innymi uszkodzeniami. Są one dostępne dla różnych modeli zegarków, w tym dla tych, które nie są związane z konkretnymi markami.

Szkła do Smartwatchy

Szkła do smartwatchy są wykonane z różnych materiałów, w zależności od modelu i producenta. Niektóre z nich są wykonane z hartowanego szkła, które jest wyjątkowo odporne na zarysowania i pęknięcia, podczas gdy inne są wykonane z materiałów hybrydowych, które łączą w sobie cechy szkła i plastiku, oferując zarówno wytrzymałość, jak i elastyczność.

Wśród dostępnych modeli znajdują się szkła do zegarków Polar M430 i Polar Vantage V. Szkło hybrydowe 3MK Polar M430 FlexibleGlass oraz szkło hybrydowe 3MK Polar Vantage V FlexibleGlass są dostępne w sklepie 4GSM. Oba te produkty są wykonane przez firmę 3MK i są częścią serii 3mk FlexibleGlass. Są one uniwersalne i dostępne w sklepie.

Wszystkie szkła do smartwatchy dostępne w sklepie 4GSM są nowe i oryginalne. Są one dostarczane w bezpiecznym opakowaniu, które zapewnia ich ochronę podczas transportu.

    pixel