Wyszukaj po ID produktu

Etui z klawiaturą do tabletu

( ilość produktów: 2 )

Tablet to podręczne urządzenie wielofunkcyjne, które z powodzeniem może zastąpić smartfon oraz laptop. Jednak, aby móc korzystać z jego funkcji jak najdłużej, należy zadbać o jego prawidłową ochronę. Podstawową ochroną każdego tabletu jest etui. Stanowi ono solidne zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju mechanicznymi uszkodzeniami, szczególnie w przypadku delikatnego wyświetlacza, którego naprawa może trwać bardzo długo, a niekiedy kwota naprawy może być nieopłacalna. Dlatego tak ważna jest jego odpowiednia ochrona. Warto o nią zadbać już na etapie zakupu urządzenia. Możesz to zrobić w naszym sklepie internetowym 4GSM, w którym znajdziesz szereg profesjonalnych etui kompatybilnych z wieloma modelami tabletów. To propozycja, która łączy w sobie ochronne etui, wygodną w użytkowaniu klawiaturę oraz praktyczną podstawkę. Dzięki nim Twój tablet będzie doskonale zabezpieczony, a korzystanie z niego stanie się czystą przyjemnością. Wybierając pokrowiec z klawiaturą na tablet z oferty sklepu 4GSM masz gwarancję, że kupujesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania w 100 procentach. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich proponowanych w tej ofercie etui.

Etui iPad - pełna ochrona tabletu

Tablety ze względu na swoje kompaktowe rozmiary i przeznaczenie, bardzo często są przenoszone. Ich transport najczęściej odbywa się w torbach, neseserach czy miękkich plecakach. Ze względu na dość delikatne obudowy i wyświetlacze w takich warunkach tablety są wystawione na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. W takich sytuacjach nie trudno o mało estetyczne rysy, odpryski czy nawet pęknięcia. Dlatego etui na tablet to jedno z najważniejszych akcesoriów, które uchroni Twój sprzęt przed niechcianymi uszkodzeniami. W sklepie 4GSM zaopatrzysz się w profesjonalne etui w formie książki, które doskonale chroni zarówno plecy urządzenia, jak również wyświetlacz. Proponowane modele są kompatybilne z wieloma urządzeniami, w tym iPadami marki Apple. To propozycja, która powstała z myślą o wygórowanych oczekiwaniach naszych klientów i z pewnością zadowoli tych najbardziej wymagających.

Etui z klawiaturą na tablet - wygoda i komfort pracy na najwyższym poziomie

Tablety to urządzenia, które zostały stworzone z myślą o dotykowej interakcji z użytkownikiem. Wyświetlacze zostały zaprojektowane w taki sposób, aby obsługa palcem była wygodna i komfortowa. Są jednak sytuacje, w których wykorzystywanie touchscreenu jest mało efektowne, jak np. edycja tekstów. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą pokrowce na tablet z wbudowaną klawiaturą. Modele prezentowane w tej ofercie mają wiele zalet - są lekkie i wytrzymałe, natomiast klawisze mają idealnie dopasowany rozstaw i są bardzo wygodne w użytkowaniu. Wbudowany akumulator pozwala na pracę z klawiaturą przez wiele długich godzin, bez konieczności ciągłego ładowania. Dodatkowo wbudowane magnesy umożliwiają ustawienie tabletu w wygodnej, dostosowanej do potrzeb użytkownika pozycji.

Etui z klawiaturą na tablet w nowoczesnej odsłonie

Prezentowane w tej ofercie pokrowce na tablety z klawiaturą to gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz precyzyjnego dopasowania. Wysokiej klasy materiały wykorzystane podczas produkcji oraz dbałość o każdy najmniejszy szczegół sprawiają, że proponowane modele charakteryzują się niebywałą trwałością oraz wytrzymałością. Zewnętrzna strona prezentowanych etui została pokryta ciemnym materiałem, którego uniwersalny styl pasuje do każdej okazji. Konstrukcja naszych etui jest kompaktowa, dzięki czemu zmieści się w każdej torbie.

    pixel