Wyszukaj po ID produktu

Etui na tablet Apple iPad z klawiaturą

( ilość produktów: 2 )

Tablety to urządzenia, które zrewolucjonizowały rynek technologiczny. Z jednej strony można je postrzegać jako nieco większe smartfony, z drugiej zaś nie do końca pełnią funkcję komputera. Tak naprawdę są doskonałym łącznikiem pomiędzy tymi dwoma urządzeniami. Tablet Apple, czyli iPad to doskonałe narzędzie do pracy, nauki, ale także rozrywki. Niestety jego zakup wiąże się z dość dużym wydatkiem. Dlatego decydując się na kupno takiego urządzenia, warto jednocześnie zadbać o jego prawidłową ochronę. Tutaj z pomocą przychodzi oferta sklepu 4GSM, w której znajdziesz profesjonalne etui kompatybilne z tabletami marki Apple. Każde z nich posiada wbudowaną klawiaturę, która znacząco poprawia komfort pracy na tym urządzeniu, a sam pokrowiec stanowi jego doskonałą ochronę. Takie rozwiązanie łączy w sobie wygodę pisania oraz niezawodną ochronę Twojego urządzenia, niezależnie od sytuacji. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą etui z klawiaturą iPad i wybrania modelu kompatybilnego z Twoim tabletem.

Etui z klawiaturą iPad - poznaj ofertę sklepu 4GSM!

W naszym sklepie 4GSM zdajemy sobie sprawę z tego jak użytecznym i jednocześnie kosztownym urządzeniem jest tablet marki Apple. Dlatego w bardzo profesjonalny sposób podeszliśmy do tematu i stworzyliśmy ofertę ochronnych etui do iPada, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Wśród dostępnych w ofercie etui znajdują się modele kompatybilne z takimi tabletami jak: iPad Pro i iPad Air, a także z modelami iPad 1, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad 5 oraz iPad 6. Prezentowane pokrowce występują w formie książki, która stanowi doskonałą ochronę całego urządzenia, zabezpiecza nie tylko jego tył, ale także wyświetlacz. Dzięki nim możesz zapomnieć o mało estetycznych rysach, odpryskach oraz pęknięciach. Dodatkowo każde z oferowanych przez nas modeli zostało wyposażone w funkcjonalną klawiaturę, która korzystnie wpływa na komfort pracy z tabletem.

Wielofunkcyjne etui z klawiaturą

W domu, w pracy, w szkole, na uczelni, a także w podróży - liczba miejsc, w których możesz swobodnie korzystać z tabletu jest nieograniczona. Jest urządzeniem wielofunkcyjnym, przystosowanym do wielu rozmaitych zadań. Zdecydowanie ułatwia pracę oraz poruszanie się wśród treści multimedialnych, ale co w przypadku tworzenia plików tekstowych? Dotykowy ekran z pewnością nie ułatwia tego zadania, dlatego chcemy polecić Ci nasze etui z wbudowaną klawiaturą. Jej idealnie rozstawione, miękkie i wygodne w obsłudze klawisze pracują z taką samą precyzją co klasyczna klawiatura do komputera. W ofercie znajdują się klawiatury stałe, jak również odczepiane. Wbudowany akumulator pozwala na pracę z klawiaturą przez wiele długich godzin, bez konieczności ładowania. Specjalnie zamontowane magnesy doskonale sprawdzają się w przypadku oglądania filmów czy zdjęć, ponieważ umożliwiają ustawienie ekranu w dopasowanej do Twoich potrzeb pozycji. W całości nasze etui prezentują się elegancko, a przy tym są bardzo lekkie. Ich kompaktowa konstrukcja sprawia, że zmieszczą się w każdej torbie.

    pixel