Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane do tabletów Apple

( ilość produktów: 49 )

W dobie wszechobecnych urządzeń technologicznych, większość osób nie wyobraża sobie codzienności bez tableta. Jest doskonałym narzędziem do pracy, nauki, ale także rozrywki. Niestety, jego zakup wiąże się z dużymi kosztami, dlatego ważne jest dbanie o jego prawidłową ochronę. W przypadku tabletu marki Apple na zniszczenia najbardziej podatny jest ekran - to na nim najczęściej pojawiają się zarysowania, odpryski, a niekiedy także stłuczenia. W sklepie 4GSM mamy rozwiązania, które pozwolą ochronić Twoje urządzenie przed tego typu sytuacjami. Szkła hartowane iPad to produkty, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom tabletów. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w proponowanych szkłach gwarantują najwyższy stopień ochrony ekranu przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi oraz zapewniają wygodne i komfortowe korzystanie z wyświetlacza dotykowego. Sprawdź proponowaną przez nas ofertę i przekonaj się o korzyściach płynących ze stosowania szkieł hartowanych na tablety marki Apple.

Szkło hartowane iPad- najlepsza ochrona dla Twojego wyświetlacza!

Kupując tablet marki Apple, powinieneś od razu zdecydować się na ochronę wyświetlacza. Dlaczego? Przede wszystkim po to, aby uchronić piękny i duży ekran iPada przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Już kilkudniowe korzystanie z tabletu bez dodatkowej warstwy ochronnej na ekranie może spowodować pojawienie się mało estetycznych rys. Aby uniknąć takich sytuacji polecamy stosowanie szkieł hartowanych iPad dostępnych w ofercie naszego sklepu.

Prezentowane w tej ofercie szkła hartowane to modele skierowane do wszystkich tabletów marki Apple. Ich zadaniem jest ochrona wyświetlacza przed niechcianymi rysami, zadrapaniami oraz odpryskami. Jednak nasze szkła hartowane na tablet mają także sporo innych zalet. Doskonale amortyzują upadek z dużej wysokości, rozpraszając siłę uderzenia wewnątrz własnej struktury. Wszystko to za sprawą dobrze przemyślanej budowy oraz wykorzystania najwyższej jakości materiałów.

Szkła hartowane do tabletów marki Apple - jakość, która zapewnia najwyższy komfort użytkowania

Nowoczesne szkła hartowane do tabletów marki Apple to produkty stworzone z myślą o wygórowanych oczekiwaniach naszych klientów. Zostały wykonane z najwyższej jakości przetworzonego szkła hartowanego o grubości zaledwie 0,2 mm, charakteryzującego się niezwykłą elastycznością oraz twardością. Twardość proponowanych przez nas szkieł została określona na poziomie 9h w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że oferowane szkła do iPadów są odporne na zarysowania nawet w przypadku kontaktu z ostrymi przedmiotami, takimi jak nóż czy klucze.

Kolejną ich zaletą jest dokładne dopasowanie do konkretnego modelu tabletu. Mowa tu zarówno o specjalnych wycięciach na aparat, głośniki czy inne porty, ale również o frezowanych krawędziach 2,5D bardzo przyjemnych w dotyku. Oferowane przez nas szkła zostały wyposażone w nano powłokę, która zmniejsza ilość widocznych na ekranie odcisków palców i innych zanieczyszczeń. Krystalicznie czyste szkło doskonale oddaje jakość wyświetlanych barw oraz nie wpływa na czułość dotyku.

    pixel