Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane do Tabletów Samsung

( ilość produktów: 124 )

Nowoczesne tablety charakteryzują się dużym, pięknym ekranem, który prezentuje się bardzo imponująco. Jednak warto mieć świadomość tego, że ekran tabletu jest bardzo delikatny, a tym samym podatny na uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej w przypadku niewłaściwego użytkowania dochodzi do powstawania rys, odprysków, a w najgorszym przypadku do pęknięć i stłuczeń. Dlatego już na etapie zakupu tabletu, warto zadbać o jego prawidłową ochronę. Ekran tabletu zabezpieczysz szkłem hartowanym, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. W 4GSM mamy szeroki wybór szkieł hartowanych kompatybilnych z tabletami od największych światowych marek. Wśród nich znajdują się szkła hartowane do tabletów marki Samsung, Apple, Lenovo oraz wielu innych. Każde z nich kupisz w naprawdę okazjonalnej cenie. Wybierając szkła hartowane na tablet z oferty naszego sklepu, masz gwarancję perfekcyjnej ochrony wyświetlacza, idealnego dopasowania oraz niezawodnej trwałości, która będzie Ci towarzyszyć przez cały okres użytkowania.

Szkła hartowane na tablet - wysoka jakość oferowanych produktów!

Szkło hartowane to jeden z najprostszych, najtańszych, ale jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie ekranu w tablecie. Dlatego tworząc ofertę szkieł hartowanych do tabletów w sklepie 4GSM zadbaliśmy o to, by były to produkty wyłącznie najwyższej jakości, pochodzące od znanych i cenionych dystrybutorów oraz dostępne w korzystnej dla klienta cenie. Prezentowane przez nas modele charakteryzują się bardzo przemyślaną budową, która z jednej strony ma za zadanie chronić urządzenie w jak najwyższym stopniu, z drugiej zaś być wygodna i funkcjonalna w użytkowaniu. Oferowane szkła nie zaburzają kolorystyki wyświetlanych barw oraz gwarantują zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. Ich niewątpliwą zaletą jest również niewielka grubość, zaledwie 0,2 mm, która sprawia, że prezentowane szkła są bardzo elastyczne, a jednocześnie charakteryzują się niezwykłą twardością. W ofercie znajdują się modele określone realną skalą twardości od 7 do 9H w 10-stopniowej skali Mohsa.

Pozostałe zalety szkieł hartowanych do tabletów

Nowoczesne szkła hartowane do tabletów, oprócz zalet czysto ochronnych, charakteryzują się także znakomitą trwałością oraz perfekcyjnym dopasowaniem. Precyzyjne wykonane wycięcia na przyciski, aparat oraz inne porty zapewniają perfekcyjne dopasowanie do danego modelu. Dodatkowo oferowane przez nas produkty mają specjalną nano powłokę, która zmniejsza ilość odcisków palców praktycznie do minimum, a tym samym chroni tablet przed zabrudzeniami i zanieczyszczeniem. Warto jeszcze raz podkreślić, że szkła hartowane dostępne w ofercie sklepu 4GSM, w żaden sposób nie wpływają na funkcjonowanie tabletów; nie zmniejszają czułości dotyku i nie zaburzają tonacji kolorystycznej wyświetlacza.

Jak założyć szkło hartowane na tablet?

Aplikacja szkła hartowanego na tablet z oferty 4GSM jest bardzo prosta, jednak wymaga odpowiedniej precyzji i stosowania się do wskazówek producenta. Proces klejenia szkła najlepiej jest przeprowadzić w zaparowanej łazience, zaraz po kąpieli. Para wodna pochłonie cały kurz unoszący się w powietrzu, dzięki czemu nie będzie on przeszkadzał w instalacji szkła. Powierzchnię ekranu należy dokładnie wyczyścić i odtłuścić specjalną ściereczką dołączoną do zestawu, a następnie wypolerować. Szkło należy bardzo dokładnie dopasować do wszystkich wycięć, a następnie docisnąć do ekranu za pomocą pewnych, okrężnych ruchów, dzięki którym pozbędziesz się wszystkich pęcherzyków z powietrzem. Tak poprawnie zainstalowane szkło hartowane na tablet będzie Ci służyło przez cały okres użytkowania. Przekonaj się o tym sam!

pixel