Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane do tabletów Lenovo

( ilość produktów: 10 )

Codzienne funkcjonowanie bez tabletu może okazać się nie lada wyzwaniem. Jest on narzędziem wykorzystywanym w pracy, nauce, ale także źródłem informacji czy sposobem na kontakt z bliskimi. Nic więc dziwnego, że chcesz dbać o jego prawidłowe działanie i estetykę najlepiej jak potrafisz. Jednym z elementów, który zasługuje na szczególną ochronę w tablecie jest wyświetlacz. Grozi mu nie tylko uszkodzenie w wyniku upadku z wysokości, ale również zarysowania i odpryski spowodowane codziennym użytkowaniem. W naszym sklepie internetowym 4GSM mamy do wyboru wiele ciekawych rozwiązań, chroniących wyświetlacz tabletu. Jednym z nich są szkła hartowane. W proponowanej ofercie znajdziesz modele kompatybilne z tabletami marki Lenovo. Szkło hartowane Lenovo od 4GSM ochroni Twój sprzęt przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi oraz zapewni wygodne i komfortowe korzystanie z ekranu dotykowego.

Szkło hartowane na tablet - co to takiego?

Szkło hartowane na tablet to prosty, skuteczny i jednocześnie najtańszy sposób na zabezpieczenie ekranu w tablecie. Doskonale chroni wyświetlacz przed zarysowaniami, odpryskami, pęknięciami oraz stłuczeniami. Modele dostępne w ofercie 4GSM zostały wykonane z lekkiego i frezowanego szkła hartowanego o grubości zaledwie 0,26 mm. Ich cechą charakterystyczną jest twardość powierzchni określona na poziomie 9h w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że prezentowane szkła hartowane Lenovo są odporne na zarysowania nawet podczas kontaktu z ostrymi przedmiotami, takimi jak nóż czy klucze.

Prezentowane szkła hartowane do tabletów Lenovo są dokładnie dopasowane wymiarami oraz rozmieszczeniem poszczególnych elementów do konkretnego modelu tabletu. Mowa tu przede wszystkim o perfekcyjnie dostosowanych wycięciach na aparat, głośniki czy inne porty i złącza, ale również o frezowanych krawędziach, precyzyjnie dopasowanych do wykrojnika przygotowanego przez producenta sprzętu. Tak wykonane nacięcia gwarantują całkowitą kompatybilność z tabletami marki Lenovo.

Korzyści płynące ze stosowania szkieł hartowanych Lenovo

Ochrona wyświetlacza za pomocą szkła hartowanego to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników. Nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ ma ono wiele zalet - doskonale chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, również tymi spowodowanymi podczas upadku z wysokości. Nasze szkła hartowane doskonale amortyzują upadek z wysokości, rozkładając siłę uderzenia wewnątrz własnej struktury. Wszystko to za sprawą dokładnie przemyślanej budowy i wykorzystania najwyższej jakości materiałów. Wybierając szkło hartowane Lenovo z oferty 4GSM możesz ochronić ekran tabletu, nie tylko przed drobnymi rysami, ale także poważniejszymi stłuczeniami.

Prezentowane szkła hartowane na tablety Lenovo charakteryzują się także krystalicznie przejrzystym szkłem, które doskonale oddaje jakość wyświetlanych barw, w żaden sposób nie zaburzając ich tonacji. Natomiast grubość szkła na poziomie 0,26 mm w żaden sposób nie wpływa na czułość dotyku. Dodatkowo powierzchnia szkła została pokryta warstwą oleofobową, która zmniejsza ilość widocznych na wyświetlaczu odcisków palców i innych zanieczyszczeń. Co ważne szkła hartowane Lenovo z naszej oferty są łatwe w montażu.

    pixel