Wyszukaj po ID produktu

Baterie do telefonów Apple iPhone

( ilość produktów: 1 )

Baterie w iPhone to części, które z upływem czasu zużywają się i warto pomyśleć o ich wymianie. W sklepie 4GSM znajdziesz szeroki wybór baterii do wielu modeli telefonów Apple. W naszej ofercie znajdują się baterie do takich modeli jak iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6S Plus, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 5S i iPhone 5C. Zapewniamy oryginalne baterie Apple oraz wysokiej jakości zamienniki. Każdy z produktów został sprawdzony pod kątem sprawności oraz poziomu zużycia. Wszystkie informacje znajdziesz w opisie konkretnej baterii do iPhone. Poznaj całą naszą ofertę!

Baterie do iPhone

W telefonach Apple baterie, to elementy, które mają ograniczoną żywotność. Możesz je kupić w naszym sklepie, jeśli chcesz je wymienić. Baterie iPhone są dostępne w różnych pojemnościach, aby spełnić różne wymagania użytkowników. Na przykład, bateria do iPhone 8 ma pojemność 1821mAh, podczas gdy bateria do iPhone 7 Plus ma pojemność 2900mAh.

Wszystkie baterie są nowe i oryginalne, co gwarantuje ich wysoką jakość i długą żywotność. Są one również dostępne w różnych cenach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego klienta. Baterie do wymiany dostępne są do: iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE oraz iPhone 5S.

Pamiętaj, że wymiana baterii w iPhone jest skomplikowanym procesem, który wymaga specjalistycznych narzędzi i umiejętności. Dlatego zawsze zaleca się, aby tego typu operacje powierzyć profesjonalistom.

    pixel