Wyszukaj po ID produktu

Baterie do telefonów

( ilość produktów: 53 )

W każdym smartfonie niezbędne są baterie, które zapewniają mu wielogodzinną pracę po odłączeniu zasilania sieciowego. Niestety, bateria ma to do siebie, że wraz z upływem czasu zmniejsza się jej wydajność, a w skrajnych wypadkach także napięcie. Postępująca degradacja powoduje, że czas pracy na baterii drastycznie się skraca, a smartfon może zachowywać się w dość nieprzewidywalny sposób, np. poprzez nagłe wyłączenie urządzenia. Baterie do telefonów są trwałe i zapewniają perfekcyjne napięcie prądowe, a także są dość tanie w produkcji, dlatego warto je wymieniać natychmiast po zauważeniu spadku efektywności. W sklepie 4GSM znajdziesz najlepsze i zarazem najtańsze baterie do telefonu, zarówno nowe, jak i wersje pochodzące z demontażu, które są oryginalne i w doskonałej kondycji, gdyż zawsze sprawdzamy je przed wysyłką i dogłębnie testujemy. Dostępne w naszym sklepie modele pochodzą od renomowanych producentów, którzy doskonale znają temat baterii do telefonów. Z kolei modele z demontażu są oryginalne i zapewniają jakość oraz trwałość taką, jaką przewidział producent danego telefonu. Jeśli zauważysz jakiekolwiek oznaki starzenia się akumulatora i chcesz odzyskać długi czas pracy smartfonu firm takich jak Apple, Samsung, LG oraz Huawei, koniecznie zdecyduj się na zakup nowej baterii.

Kilka słów o bateriach do telefonu

Degradacja baterii postępuje wraz z użytkowaniem telefonu i zależy zarówno od sposobu jego używania, jak i nawyków właściciela. Co to oznacza? Że tak naprawdę producenci nie są w stanie przewidzieć trwałości baterii, gdyż nie znają przyzwyczajeń każdego właściciela z osobna. Spadek pojemności jest procentowy i zależy od pełnych cykli ładowania (od zera, aż do pełnej baterii), które mają największy wpływ na jej zmniejszenie. Podobnie z wytwarzanym ciepłem. Podczas ładowania (w szczególności szybkimi ładowarkami) tworzy się bardzo duża jego ilość, co stanowi spory problem, mianowicie zmniejsza za każdym razem pojemność o kilka dziesiętnych części procenta.

Jakie są efekty degradacji baterii do telefonów

Baterie do telefonu ulegają degradacji, która jest doskonale widoczna dla użytkownika. Najbardziej znanym i widocznym symptomem zmniejszania pojemności baterii jest coraz krótszy czas pracy smartfonu. Jeśli wcześniej byliśmy w stanie użytkować telefon przez 10 godzin bez przerwy, to po utracie kilku procent czas ten może zmniejszyć się nawet o połowę!

Kolejnym, bardzo irytującym symptomem niszczejącego akumulatora, jest nagłe wyłączenie się telefonu. Jak to się dzieje? Zepsuta bateria nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego napięcia, wymaganego przez komponenty danego smartfonu. Wówczas następuje nagłe wyłączenie telefonu. Dokładnie w taki sam sposób, jakby ktoś wyjął wtyczkę zasilania z komputera na dosłownie pół sekundy. Najgroźniejsze jest jednak pęcznienie. Bateria w pewnym momencie może zacząć się wybrzuszać, co może spowodować jej wybuch i poparzenie lub zniszczenie innych podzespołów telefonu.

Najlepsze baterie do telefonu? Tylko w 4GSM!

W 4GSM znajdziesz najlepsze i dokładnie wyselekcjonowane baterie, które spełniają wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Nowe modele pochodzą od znakomitych producentów, którzy doskonale znają się na ich produkcji. Z kolei warianty oryginalne, które pochodzą z profesjonalnego demontażu, mają wysoką sprawność i pojemność, a przy tym takie parametry, jakich oczekuje producent. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości. Doskonale opisujemy wszystkie egzemplarze i staramy się, by zakupy przebiegły bez jakichkolwiek problemów.

    pixel