Wyszukaj po ID produktu

Baterie do telefonów BlackBerry

( ilość produktów: 11 )

Nawet gdy dbamy o swój telefon, najczęściej pierwsza psuje się bateria BlackBerry. Częste ładowanie, korzystanie z losowych kabli lub wtyczek do gniazdka, z każdym kolejnym zasilaniem osłabia ogniwa tej części smartfonu. Dlatego, jeśli i Ciebie dotknął ten problem, przychodzimy z pomocą. W asortymencie naszego sklepu znajduje się oryginalna bateria do BlackBerry Passport oraz do wielu innych modeli telefonów z serii BB. Co je wyróżnia? Przede wszystkim to, że są dedykowane danemu modelowi smartfonu. Kupując ją w sklepie 4GSM, masz pewność, że taka bateria do BlackBerry Z30 nie zepsuje twojego telefonu BlackBerry i przede wszystkim długo posłuży.

 

Nowa i oryginalna bateria BlackBerry

Z uwagi na fakt, że używanie podrabianych baterii do telefonu skutecznie skraca jego żywot, warto wiedzieć, dlaczego jeszcze powinniśmy inwestować tylko w autoryzowane modele części do smartfonów. Przede wszystkim są one bezpieczne i trwałe. Potrzebne Ci baterie BlackBerry? U nas znajdziesz tylko oryginalne baterie do tego modelu. Jeśli więc w twoim BB popsuła się bateria i wymienisz ją na podróbkę, podwyższasz ryzyko nie tylko usterki samego modelu, ale i nawet wybuchnięcia baterii lub utworzenia niebezpiecznego spięcia w gniazdku.

Nie ryzykuj i zaopatrz się w pełni oryginalne baterie BlackBerry, dzięki którym Twój telefon ponownie wytrzyma na jednym ładowaniu nawet cały dzień. Poza tym znajdziesz tutaj również inne części do smartfonów. Oczywiście nowe i autoryzowane, dedykowane danemu modelowi BB. Posiadasz telefon z serii bold? W takim razie Twoje oczekiwania spełni bateria BlackBerry Bold 9780.

Nowa bateria dla Twojego telefonu BlackBerry

Nie masz ochoty ciągle nosić ze sobą ładowarki lub powerbanku? Twój telefon zbyt szybko rozładowuje się lub przegrzewa? W takim razie czas na wymianę akumulatora, a pomoże Ci w tym nowa bateria do BlackBerry Q30. Dzięki niej na nowo odzyskasz niezależność i kontakt ze światem, a brak wejścia USB w autobusie lub gniazdka w kawiarni nie będzie stanowił dla Ciebie problemu.

W sklepie 4GSM czekają na Ciebie także nowe baterie BlackBerry Z3, dedykowana temu modelowi smartfonu. Poza tym dostępna jest też u nas bateria BlackBerry 9320, więc nie musisz się martwić, że Twój telefon nie będzie już nadawał się do użytku. Pamiętaj, że te nowoczesne baterie nie wymagają już tak zwanego formatowania, więc nie musisz czekać, aż telefon rozładuje się do pełna. Jest to nawet niewskazane.

Pojemne baterie BlackBerry Bold 9900

Nie myśl, że w 4GSM nie znajdą się oryginalne i pojemne baterie BlackBerry bold 9900! Czekają właśnie na Ciebie. Masz inny model telefonu? W takim razie znajdzie się też nowa bateria Classic na BlackBerry, słynąca z dużej pojemności i znacznie wydłużająca czas pracy twojego modelu smartfonu.

Na stanie jest też oryginalna bateria BlackBerry JM1, dzięki której będziesz cieszyć się długo działającym telefonem nawet cały dzień. Oczywiście finalny czas użytkowania telefonu bez potrzeby ładowania zależy od tego, w jakim stopniu eksploatujesz baterie BlackBerry. Mimo tego, że tylko i wyłącznie oryginalna bateria BlackBerry jest w stanie działać naprawdę długo, warto mieć przy sobie powerbanka, bo nigdy nie wiadomo, do czego w danym dniu będziemy potrzebować swojego telefonu. Nie zapomnij również, że nieautoryzowana bateria Classic BlackBerry może być niebezpieczna nie tylko dla samego smartfonu, ale i dla jego użytkownika.

    pixel