Wyszukaj po ID produktu

Baterie do telefonów HTC

( ilość produktów: 7 )

Baterie do telefonów HTC dostępne w sklepie 4GSM to produkty, które pomogą Ci cieszyć się niezawodnym działaniem Twojego urządzenia przez długi czas. Są one niezbędne do zasilania Twojego telefonu i umożliwiają korzystanie z jego wszystkich funkcji. Po pewnym czasie użytkowania tę część telefonu trzeba wymienić, aby utrzymać sprawność swojego telefonu HTC. Sprawdź całą naszą ofertę i wybierz odpowiednie baterie do Twojego telefonu!

Baterie do HTC

W ofercie sklepu znajdziesz baterie do różnych modeli telefonów HTC. Na przykład, dla modelu HTC Windows 8X dostępne są oryginalne baterie BM23100 WP8X 8X, które mają pojemność 1800mAh. Są to produkty o wysokiej jakości, które zapewniają długotrwałe i niezawodne działanie. Innym modelem, do którego dostępne są baterie, jest HTC Desire HD. Baterie do tego modelu mają pojemność 1230mAh i są to produkty oryginalne, co gwarantuje jego wysoką jakość i trwałość.

W ofercie sklepu 4GSM znajdują się baterie do różnych modeli telefonów HTC. Niezależnie od modelu telefonu, który posiadasz, prawdopodobnie znajdziesz dla niego odpowiedni produkt. Wszystkie są oryginalne, co gwarantuje ich sprawne i długotrwałe działanie. Baterie HTC mają różne pojemności, co wpływa na czas, przez jaki telefon może działać bez konieczności ładowania. Wybierając baterię, warto zwrócić uwagę na jej pojemność - im większa, tym dłużej telefon będzie mógł działać na jednym ładowaniu. Wszystkie baterie są produkowane przez HTC, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość. Są one również objęte 6-miesięczną gwarancją realizowaną w Polsce, co daje Ci dodatkowe zabezpieczenie.

Pamiętaj, że wymiana baterii w telefonie to często skomplikowany proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy i narzędzi. Dlatego zawsze warto zlecić to zadanie profesjonalistom, aby uniknąć uszkodzenia telefonu.

    pixel