Wyszukaj po ID produktu

Baterie do telefonów Samsung

( ilość produktów: 19 )

W 4GSM znajdziesz wiele akcesoriów oraz części do telefonu Samsung. Posiadamy duży wybór oryginalnych baterii, pochodzących z oficjalnej dystrybucji Samsung. Są to produkty nowe, gwarantujące wielomiesięczne sprawne funkcjonowanie, długą żywotność i wydajność. Kupisz w naszym sklepie także używane baterie Samsung, pochodzące z demontażu. Te części są każdorazowo sprawdzane przed sprzedażą. Możesz być dzięki temu pewny, zakupu wysokiej jakości towaru.
Zarówno właściciele nowych telefonów Samsung z serii Galaxy znajdą odpowiednią baterię do swojego modelu, jak i posiadacze nieco starszych, klasycznych telefonów nie wyposażonych w funkcje dotykowe wyświetlacza.

Oryginalna bateria Samsung

Bateria to nieodłączna część wszystkich telefonów komórkowych, które mogą być z nimi zintegrowane albo wymienne. Większość baterii w smartfonach charakteryzuje się długą żywotnością, co oczywiście zależy od tego, jak intensywnie urządzenie jest wykorzystywane. Sprawdź bogatą ofertę naszego sklepu 4GSM, w której znajduje się między innymi oryginalna bateria Samsung, która zapewni Ci długą i nieprzerwaną pracę na telefonie. Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie, pochodzą od producenta i są oryginalnymi wytworami firmy Samsung.

Tylko oryginalna bateria Samsung sprawi, że Twój telefon będzie działał dokładnie tak, jak po jego zakupie. Nie kupuj podróbek, które choć do złudzenia przypominają markowe produkty, to w rezultacie najczęściej nie dorównują oryginalnym bateriom jakością. Kupując produkt, taki jak oryginalna bateria Samsung nie narażasz się na ryzyko ponownego zakupu baterii, ponieważ podróbka okazała się niezadowalająca. Decydując się na zakup baterii do telefonu, wybierz sklep internetowy taki jak 4GSM, który może pochwalić się zaufaniem Klientów. U nas kupisz wyłącznie oryginalne produkty w atrakcyjnej cenie.

Jak rozpoznać, że czas wymienić baterię?

Najczęściej użytkownicy telefonów komórkowych podejmują decyzję o konieczności wymiany baterii do swojego smartfonu w sytuacji, gdy zaczyna się ona rozładowywać szybciej niż zwykle. Pamiętaj jednak, że aby zapewnić sobie gwarancję, że będziesz z nowej baterii tak samo zadowolony, jak z tej, którą od początku zasilała Twoje urządzenie, to zdecyduj się na zakup oryginalnej baterii Samsung. Tylko takie zasilanie może jakościowo zastąpić zużytą baterię do Twojego telefonu marki Samsung. Na szczęście wymiana ich nie stanowi większego problemu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór baterii do smartfonów Samsung, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do przeglądania naszej oferty, w której znajdują się wyłącznie oryginalne zamienne części do telefonów komórkowych takich marek jak Apple, Samsung czy Sony.

    pixel