Wyszukaj po ID produktu

Baterie do telefonów Sony

( ilość produktów: 12 )

W 4GSM zrozumiemy, jak ważne jest, aby Twój telefon był zawsze gotowy do działania. Dlatego oferujemy baterie Sony, które zapewniają długotrwałe działanie i są kompatybilne z różnymi modelami telefonów Sony. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz baterii do starszego modelu Sony, czy do najnowszego smartfonu, z pewnością znajdziesz u nas odpowiedni produkt.

Oryginalne baterie do telefonów Sony

Choć telefony Sony potrafią działać dzięki oryginalnej baterii na pełnym ładowaniu (w zależności od użycia) nawet do kilku dni, to z czasem akumulatory telefonów tej marki ulegają zużyciu, a co za tym idzie, czas pracy na pełnym ładowaniu zostaje skrócony. W takiej sytuacji warto rozważyć wymianę jej na nową oryginalną baterię Sony. Zastanawiającym się, jaką baterię do telefonu Sony kupić podpowiadamy, że aby telefon działał tak, jak tuż po zakupie, zużytą baterię należy wymienić wyłącznie na oryginalną. Tylko taka bateria Sony po formatowaniu (o ile jest to faktycznie koniecznie) zagwarantuje długi czas pracy Twojego telefonu. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości nowej baterii do swojego telefonu, to zapraszamy do zakupów.

Baterie Sony

Obecnie zarówno w smartfonach, jak i w większości innych urządzeń codziennego użytku, takich jak smartwatch czy laptop, stosuje się baterie litowo-jonowe (Li-Ion), które mogą być z powodzeniem wielokrotnie rozładowywane i ładowane, co nie jest możliwe w przypadku baterii litowych. Jest tak dlatego, że reakcja pierwiastka w bateriach litowych zachodzi w nich w jednym kierunku, a w litowo-jonowych odpowiednikach zachodzi ona dwukierunkowo. Baterie Sony litowo-jonowe posiadają ogniwa, charakteryzujące się najwyższym współczynnikiem kumulowanego w nich ładunku. Tym samym bateria Sony jest chętnie wykorzystywana w różnego rodzaju urządzeniach głównie dlatego, że nie cechuje się tendencją do samoczynnego rozładowywania. Do takiego stanu dochodzi dopiero pod wpływem użytkowania urządzenia nimi zasilanych. W ofercie naszego sklepu internetowego 4GSM znajdziesz zarówno nowe baterie, jak i używane, które są odpowiednio sklasyfikowane: Grade A – bateria w stanie idealnym, minimum 90% pojemności nowej baterii; Grade B – nosi niewielkie ślady użytkowania, od 80% do 89% pojemności nowej baterii; Grade C – widoczne ślady użytkowania, poniżej 80% pojemności baterii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i doświadczenia różnicy, jaką może przynieść nowa, oryginalna bateria Nokia. Zaufaj ekspertom z 4GSM i ciesz się nieprzerwanym korzystaniem z Twojego telefonu Nokia.

    pixel