Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Asus

( ilość produktów: 24 )

W sklepie 4GSM znajdziesz duży wybór szkieł hartowanych i folii do Asus. Oferujemy szkła ochronne i folie, które zabezpieczą wyświetlacz telefonu przed uszkodzeniem i stłuczeniem szybki lub nakładki na obiektywy aparatów, chroniące przed zarysowaniem. Szkła hartowane i folie do telefonu Asus, jakie kupisz w naszym sklepie to wyjątkowo cienkie, trwałe i w pełni przezroczyste akcesoria. Nie wpływają na czułość funkcji dotyku ani na wyświetlane barwy. Poznaj całą naszą kolekcję szkieł hartowanych i wybierz najlepsze dla siebie! 

Szkła hartowane i folie do Asus

Szkła hartowane i folie do Asus w sklepie 4GSM.com to szeroki wybór szkieł ochronnych dedykowanych telefonom marki Asus. Wśród dostępnych produktów znajdują się innowacyjne rozwiązania, które zapewniają maksymalną ochronę ekranu oraz aparatów. Znajdziesz u nas szkła hartowane i folie do:

  • Asus Zenfone 8 Flip 5G
  • Asusu Zenfone 7 Pro
  • Asusu Zenfone 6

W naszej ofercie znajdziesz niepękającą hybrydę folii i szkła, która wzmacnia ekran telefonu nawet o 250%, skutecznie absorbując energię uderzenia wynikającą np. z upadku. Dzięki cienkiej i niemal niewidocznej powierzchni wynoszącej w zależności od marki od 0,3 do 0,16 mm, użytkowanie telefonu pozostaje komfortowe. Szkła posiada twardość od 7H do nawet 9H, co zapewnia skuteczną ochronę przed zarysowaniami. Oznacza także niemożność zarysowania przedmiotami codziennego użytku. Warstwa ceramiczna nadaje szkłom hartowanym Asus jeszcze większą trwałość.

Każdy z produktów dostępnych na 4GSM jest dedykowany jednemu modelowi telefonu, aby idealnie dopasował się do ekranu, krawędzi i głośników. Dzięki temu szkła hartowane i folie nie wpływają na czułość funkcji dotykowych. Żeby w odpowiedni sposób nakleić szkło, do zestawów montażowych dodaliśmy naklejki pozycjonujące. Ułatwiają precyzyjne ułożenie szkła, a całkowita gładkość zapewnia wrażenie użytkowania szklanego ekranu.

Szkła hartowane do telefonu Asus

Szkła hartowane do Asus w sklepie 4GSM.com różnią się twardością, grubością, elastycznością oraz dodatkowymi cechami, jak sposób montażu, zaokrąglone krawędzie czy dodatkowe powłoki.

Przykładem szkła hartowanego do telefonu Asus, dostępnym w naszym sklepie jest 3mk HardGlass Max Lite. To szkło hartowane o najwyższej twardości 9H, zapewniające niezrównaną ochronę ekranu modeli z zaokrąglonymi krawędziami. Szkło zostało poddane specjalistycznemu hartowaniu w wysokiej temperaturze 400°C, aby skutecznie chronić ekran przed zarysowaniami. Powierzchnia posiada gładką powłokę oleofobową, utrudniającą osiadanie i zatrzymywanie pyłków kurzu i pozostawianie śladów palców. Krystaliczna struktura szkła zapewnia wysoką klarowność i pełne odwzorowanie kolorów. Dzięki intuicyjnemu montażowi Inviscid-Sil™ aplikacja szkła Asus jest łatwa i bezproblemowa, eliminując bąbelki powietrza. Kolor szkła można dopasować do własnego smartfona, aby uzyskać spójny wygląd.

Szkłem hartowanym możesz zabezpieczyć także aparat telefonu Asus. Idealnym produktem do tego jest szkło hybrydowe, które skutecznie pochłania energię uderzenia. Szkło o grubości 0,2 mm jest praktycznie niewidoczne i nie wpływają na jakość zdjęć. Twardość 7H zapewnia ochronę przed zarysowaniami, a dodatkowa powłoka ceramiczna wzmacnia strukturę. Zestaw szkieł hartowanych na aparat Asus zawiera 4 sztuki nakładek, które chronią obiektyw aparatu, oraz nawilżone ściereczki, które ułatwiają utrzymanie szkła w czystości.

Innym wyjątkowo cienkim szkłem na ekran telefonu Asus jest FlexibleGlass Lite™. To elastyczne szkło hybrydowe o grubości zaledwie 0,16 mm, eliminujące ryzyko pękania i kruszenia. Zapewnia ono pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z telefonu, jednocześnie niezauważalnie wpływając na użytkowanie. Szkło jest idealnie dopasowane do ekranu, posiada wycięcia na głośniki, aparaty i czujniki, co ułatwia montaż. 

Folie do Asus

Folie do Asus dostępne w sklepie 4GSM to produkty najlepszej marki 3mk. Znajdziesz je w kilku postaciach: folii mikrobowych, hybrydowych, na obiektyw aparatu, samoregenerujące, dla graczy oraz szkła hybrydowe. 

Folie antymikrobowe Asus mają powłokę antymikrobową, która eliminuje 99% bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. Dodatkowo folia wzmacnia wyświetlacz o 400%, chroniąc go przed uszkodzeniami. Natomiast folie hybrydowe na obiektyw aparatu wzmacniają aparat telefonu do 250%, pochłaniając energię uderzenia. Ma również wysoką twardość, która chroni przed zarysowaniami.

Innym rodzajem folii są niepękające hybrydy folii i szkła, które wzmacniają ekran o 250%, pochłaniając energię uderzenia. Ich grubość jest niemal niezauważalna i niewyczuwalna podczas używania telefonu Asus. Zapewniają wrażenie użytkowania szklanego ekranu. Podobnie jak folie dla telefonów z zaokrąglonym ekranem, zapewniają ochronę przed upadkami, uderzeniami i zarysowaniami. Ma również technologię Self-Heal™, która usuwa drobne uszkodzenia samoistnie w ciągu 24 godzin. Screen protector dla graczy to folie Asus stworzona specjalnie dla graczy. Zapewniają szybki poślizg palca po powierzchni ekranu i ma wysoką odporność na ścieranie.

Dostępne folie ochronne są kompatybilne z różnymi modelami telefonów Asus, takimi jak Zenfone Max Pro M1, Zenfone 8 Flip 5G, Zenfone 8, Zenfone 7 Pro, Zenfone 6, Zenfone 5, Zenfone 3 Max, Zenfone 3, ROG Phone 5 i ROG Phone.

    pixel