Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów HTC

( ilość produktów: 24 )

Wyświetlacz telefonu to zdecydowanie jedna z najważniejszych jego części, gdyż to właśnie na nim prezentowane są wszystkie dane znajdujące się w smartfonie. Mowa tu o zdjęciach, filmach, stronach internetowych, aplikacjach. Zatem bez wyświetlacza telefon po prostu nie mógłby istnieć, jednocześnie element ten jest najdroższy i najbardziej narażony na uszkodzenia. Źle zabezpieczony ekran może zostać zarysowany przez piasek lub niewłaściwe obchodzenie się z telefonem, z czego często nie zdajemy sobie sprawy. Sam wyświetlacz, poza powstawaniem rys, jest również podatny na pęknięcia, a nawet na całkowite stłuczenia, dlatego warto wykorzystać wszelkie możliwości, by odpowiednio go ochronić. W tym celu najlepiej wybrać wysokiej jakości szkła hartowane i folie HTC, dostępne w ofercie naszego sklepu 4GSM w atrakcyjnych cenach. Wszystkie modele wyróżniają się wysoką jakością oraz co ważne, doskonałym dopasowaniem do telefonu. Zostały zaprojektowane tak, aby w żaden sposób nie ograniczać funkcjonalności smartfonu, a jednocześnie idealnie chronić wyświetlacz przed uszkodzeniem. Co więcej, ich rewelacyjne właściwości są w stanie polepszyć jakość obrazów wyświetlanych na ekranie. Zatem szkła hartowane i folie HTC to zdecydowanie najlepsza ochrona dla Twojego smartfonu.

Zalety szkieł hartowanych i folii do HTC

W naszej ofercie znajdują się szkła hartowane i folie HTC dedykowane między innymi modelom U12+, U12 Life, Desire 12+. To nowoczesne smartfony, niezwykle popularne na rynku i cenione przez wiele osób za doskonałe parametry i wzorową jakość oraz wysoką rozdzielczość wyświetlacza. Jednak, jak każdy telefon dotykowy, również te modele narażone są na uszkodzenia wynikające z przypadkowego upuszczenia smartfonu z ręki lub niefortunnego położenia telefonu ekranem na powierzchni zabrudzonego blatu, w wyniku czego mogą powstać nieodwracalne uszczerbki, przez co jedynym ratunkiem będzie wymiana wyświetlacza na nowy.

Jednak takie działanie często wiążą się z dużymi kosztami, dlatego aplikacja szkieł hartowanych i folii HTC jest doskonałym rozwiązaniem, gdyż ich materiał powstał w specjalnym procesie hartowania, dzięki czemu powierzchnia odporna jest na większość uszkodzeń mechanicznych. Samo szkło uzyskuje poziom 9H w 10-stopniowej skali Mohsa. Jest to stopień twardości i odporności na działanie materiałów, które mogłyby w kontakcie ze szkłem pozostawić na nim rysy. Twardszym od szkła hartowanego jest jedynie diament.

Szkła hartowane HTC dostępne w 4GSM

Pod szkłem została umieszczona warstwa specjalistycznego kleju, która nie tylko ułatwia jego aplikację, ale także nie pozostawia śladów po odklejeniu. Dodatkowo każdy wyświetlacz, na którym zostało naklejone szkło hartowane HTC, dostępne w naszym sklepie 4GSM, zachowuje swoje walory wizualne przez długi czas po instalacji. Ponadto tego rodzaju ochrona ekranu pozwala na wieloletnie użytkowanie telefonu bez obaw o jego zniszczenie. Wszystkie obrzeża szkieł są doskonale wygładzone, co gwarantuje płynne przesuwanie palcem po ekranie. Dodatkowo szkła są wykonane z wielką starannością o najdrobniejsze detale, dlatego mają wycięcia na przyciski i głośniki, co pozwala na korzystanie z telefonu bez jakichkolwiek ograniczeń. Co ważne, po aplikacji szkło hartowane pozostaje zupełnie niewidoczne.

Szkła hartowane HTC są dostępne w sklepie 4GSM do modeli:

  • Desire 21 Pro
  • Desire 20 Plus
  • Desire 20 Pro
  • One M9
  • One M8

 Folie ochronne do HTC

Folie ochronne do HTC są specjalnie zaprojektowane, aby chronić zaokrąglone ekrany telefonów HTC przed uszkodzeniami, takimi jak upadki, uderzenia i zarysowania. Mają za zadanie wzmocnić ekran o 150% i zapewnić mu większą szansę na przetrwanie w trudnych warunkach. Warto zaznaczyć, że folie wykorzystują technologię Self-Heal™, która pozwala na samoregenerację drobnych uszkodzeń w ciągu 24 godzin.

Folie ochronne do HTC charakteryzują się również wysoką przejrzystością, co pozwala na zachowanie wyraźnych barw i dokładne odczytanie linii papilarnych. Mają bardzo cienką strukturę o grubości zaledwie 0,17 mm, dzięki czemu są praktycznie niewyczuwalne podczas dotyku. Zapewniają również doskonałe odwzorowanie barw. Montaż folii jest prosty i nie powoduje powstawania bąbelków, a to dzięki dołączonemu żelowi montażowemu. Folia może być łatwo zamontowana nawet na zaokrąglonych krawędziach ekranu.

Folie ochronne do HTC oferują również ochronę dla obiektywu aparatu. Zastosowane niepękające szkło hybrydowe wzmacnia aparat o 250% i pochłania energię uderzenia, co zmniejsza ryzyko stłuczenia aparatu. Mają twardość 7H, która zapewnia ochronę przed zarysowaniami, a dodatkowa powłoka ceramiczna przyczynia się do osiągnięcia takiej trwałości.

    pixel