Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Lenovo

( ilość produktów: 4 )

Nowoczesne modele smartfonów Lenovo są wyposażone w bardzo duże wyświetlacze, które gwarantują doskonałą jakość obrazu i wszelkich detali wyświetlanych na ekranie. Jednak zwykle najnowsze telefony są dość kosztowne, dlatego po ich zakupie warto o nie należycie dbać, by okres ich użytkowania był jak najdłuższy. Niestety duże ekrany są najsłabszym ogniwem w każdym smartfonie, jeśli chodzi o odporność na uszkodzenia. Wystarczy przypadkowe wyślizgnięcie z ręki lub wysunięcie telefonu z kieszeni do pojawienia się nieodwracalnych rys, pęknięć lub całkowitego rozbicia delikatnego wyświetlacza. Z tego względu warto chronić swój smartfon i wyposażyć się w szkła hartowane i folie Lenovo dostępne w naszym sklepie internetowym. Wszystkie modele są cenione za wysoką jakość oraz właściwości, które nie wpływają na funkcjonalność telefonu. Szkła są również bardzo twarde i nie zmieniają wyglądu prezentowanego ekranu, gdyż po aplikacji pozostają zupełnie niewidoczne. Koniecznie poznaj całą naszą ofertę i wybierz idealną ochronę ekranu dla siebie!

Szkła hartowane i folie Lenovo - najlepszy sposób na ochronę wyświetlacza

Prezentowane szkła hartowane i folie Lenovo to doskonały wybór z kilku powodów. Przede wszystkim poszczególne modele są idealnie dopasowane do kształtu ekranu, dzięki czemu po aplikacji nie odstają z powierzchni telefonu i zapewniają pełen komfort użytkowania, nie obniżając przy tym jego funkcjonalności. Ponadto szkła hartowane i folie Lenovo charakteryzują się bardzo wysokim poziomem twardości, gdyż ich stopień w skali Mohsa wynosi 9H na 10, dlatego też są odporne na większość innych materiałów, poza ostrzem diamentowym i piaskiem (kwarcem), które zajmują 10 miejsce. W praktyce oznacza to, że po aplikacji szkła lub folii, ekran smartfonu jest niemal w 100% chroniony podczas użytkowania zarówno przed płytszymi, jak i głębszymi zarysowaniami, a także przed pęknięciem czy całkowitym rozbiciem wskutek pochłaniania przez szkło energii kinetycznej wytwarzanej podczas uderzenia.

Czy szkło hartowane Lenovo wpływa na jakość obrazu?

Warto wiedzieć, że ogromną zaletą prezentowanych akcesoriów ochronnych jest brak wpływu na jakość obrazu prezentowanego na ekranie smartfonu. Po aplikacji z pewnością zwrócimy uwagę na całkowitą przejrzystość, dzięki czemu zarówno kolory, nasycenie, ustawiony kontrast, jak i widoczność detali pozostaną bez zmian. Gładka i jednolita powierzchnia wygląda bardzo elegancko, a palec przesuwa się po niej niezwykle płynnie.

Szkła hartowane Lenovo pochodzące od renomowanych producentów już dziś skutecznie ochronią wyświetlacz Twojego telefonu, dlatego nie zwlekaj dłużej tylko złóż zamówienie, które my zrealizujemy najszybciej jak to możliwe. Gwarantujemy satysfakcję i pełne zadowolenie z zakupionych akcesoriów.

Folie do telefonów Lenovo

Folie ochronne do Lenovo są wykonane połączenia wytrzymałości szkła hartowanego i elastyczności folii ochronnej. Ta odporna powierzchnia sprawia, że ekran telefonu Lenovo jest zabezpieczony przed uszkodzeniami wskutek codziennego użytkowania, przed rysami i pęknięciami szybki po upadku z wysokości. Folie na wyświetlacz Lenovo są prawie niewidoczne i niezauważalne podczas użytkowania. Są pokryte powłoką ceramiczną, wzmacniającą powierzchnię ochronną. 

Każda folia ochronne dostępna w sklepie jest dedykowana konkretnemu modelowi telefonu Lenovo. Dzięki temu idealnie odpowiada kształtowi wyświetlacza zachowując wycięcia na głośniki i mikrofon. Aby ułatwić montaż, folie są wyposażone w naklejki pozycjonujące Fit-In™, które pomagają precyzyjnie dopasować szkło do ekranu. To zmniejsza ryzyko stłuczenia ekranu i zapewnia jeszcze lepszą ochronę.

    pixel