Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Motorola

( ilość produktów: 148 )

W dzisiejszych czasach wiele osób jest zabieganych i coraz mniejszą uwagę przykłada do prawidłowego obchodzenia się z telefonem, choć dla większości z nas jest to jeden z najważniejszych gadżetów, bez którego ciężko się obyć. Ze smartfonu korzystamy przez cały dzień, a w czasie przerwy wrzucamy go do torebki lub do kieszeni, przez co jego wyświetlacz często jest narażony na uszkodzenia. W ten sposób mogą powstać płytkie i głębokie rysy oraz pęknięcia. Niekiedy może również zdarzyć się, że telefon wypadnie nam z ręki i spadnie na twarde podłoże, efektem czego będzie całkowite stłuczenie ekranu. Wymiana tego elementu jest zwykle najdroższą usterką, dlatego warto za wszelką cenę jej unikać. W tym celu najlepiej wybrać szkła hartowane i folie Motorola dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego 4GSM, w którym znajduje się szeroki wybór do większości modeli smartfonów obecnych na rynku. Jedne z najczęściej wybieranych pozycji zajmują szkła hartowane i folie Motorola, które, podobnie jak pozostałe wersje, są doskonałym rozwiązaniem szczególnie w przypadku, gdy nasz telefon nie ma fabrycznego zabezpieczenia w postaci solidnego szkła.

Szkła hartowane Motorola - wzorowa ochrona wyświetlacza

Wiele osób często wybiera klasyczną folię na wyświetlacz. Oczywiście jest to również pewnego rodzaju ochrona ekranu, jednak szkła hartowane Motorola sprawdzają się dużo lepiej, gdyż w znacznie większym stopniu zabezpieczają wyświetlacz przed uszkodzeniem mechanicznym. Z czego wynika ta różnica? Otóż w chwili, gdy telefon przypadkiem upadnie na podłoże z większej wysokości lub też uderzymy ekranem np. o róg stołu, szkło hartowane perfekcyjnie zamortyzuje uderzenie, dzięki czemu ekran pozostanie nienaruszony. Warto również wiedzieć, że tego rodzaju szybka dodatkowa idealnie zabezpiecza wyświetlacz wrzucony do damskiej torebki przed zarysowaniem kluczami, pilnikiem, monetami lub innymi ostrymi przedmiotami.

Ponadto szkła hartowane Motorola w większości przypadków charakteryzują się wysokim stopniem w skali Mohsa, gdyż zwykle wynosi on 9H. Oznacza to, że szybki nie da się zarysować ostrym narzędziem, a jedyną możliwością jego uszkodzenia jest kontakt z diamentem lub ziarnkiem piasku. Oferowane w naszym sklepie 4GSM szkła hartowane są również bardzo łatwe w aplikacji. Krawędzie są starannie docięte, aby pasowały do kształtu wyświetlacza danego modelu Motoroli, a dodatkowo mają wycięcia na przyciski i głośniki, dzięki czemu funkcjonalność telefonu jest w pełni zachowana. Ponadto powierzchnia szybki jest gładka i śliska, dzięki czemu korzystanie ze smartfonu jest bardzo wygodne i komfortowe.

Szkła hartowane i folie są dostępne w sklepie 4GSM do:

  • Motorola Edge Plus
  • Motorola Edge Pro
  • Motorola Edge 
  • Moto E7 Plus

Folie do Motorola w sklepie 4GSM

Folie ochronne do telefonów Motorola zostały wyposażone w innowacyjną powłokę antymikrobową opartą na nanocząsteczkach srebra. To unikalne rozwiązanie dba nie tylko o bezpieczeństwo Twoje, ale również eliminuje do 99% znanych wirusów, bakterii, grzybów i pleśni. Montaż folii stał się przełomowy i niezwykle prosty. Za pomocą specjalnego żelu, który jest dołączony do zestawu, folię można aplikować bez trudności. Pęcherzyki powietrza i drobinki kurzu przestają być problemem, ponieważ montaż na mokro gwarantuje doskonały efekt bez konieczności wprawy.

Folie ochronne do Motorola posiadają wielowarstwową strukturę, która zapewnia optymalną ochronę ekranu. Wśród warstw znajduje się podkład antyuderzeniowy, minimalizujący ryzyko uszkodzenia telefonu. Dzięki elastyczności doskonale przylega ona nawet do najbardziej zakrzywionych wyświetlaczy. Struktura folii została zaprojektowana tak, aby nie wpływać negatywnie na intensywność kolorów i ostrość wyświetlanego obrazu, zachowując idealne odwzorowanie barw i doskonałą klarowność. Folia są idealnie transparentne, nie wpływając na barwy i jasność ekranu. W wielu produktach występuje powłoka samoregenerująca drobne uszkodzenia i zarysowania, zapewniając długotrwałe użytkowanie folii o idealnie gładkiej powierzchni.

pixel