Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie do MyPhone

( ilość produktów: 5 )

Szkła hartowane i folie do MyPhone to wytrzymałe akcesoria, które zabezpieczą ekran Twojego telefonu: Hammer AXE LTE, Hammer AXE Pro, Hammer Energy 2 i wielu innych. W sklepie 4GSM oferujemy duży wybór produktów ochronnych na wyświetlacz telefonu o najwyższej twardości 9H. Poznaj całą naszą ofertę produktów i wybierz odpowiednie szkła hartowane i folie do Twojego telefonu MyPhone!

Szkła hartowane i folie do MyPhone na 4GSM

Szkła hartowane i folie do MyPhone to ochronne akcesoria, dedykowane telefonom marki MyPhone. Wśród dostępnych produktów znajdują się szkła z serii FlexibleGlass Lite™ oraz FlexibleGlass, które charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami zapewniającymi maksymalną ochronę ekranu. Znajdziesz je w naszym sklepie do następujących modeli telefonów:

  • Hammer AXE LTE
  • Hammer AXE Pro
  • Hammer Energy 2
  • Hammer Energy 
  • Hammer Blade

Szkła i folie do MyPhone, czyli szkło hybrydowe

Szkła hartowane MyPhone z serii FlexibleGlass Lite™ to hybryda folii i szkła, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania telefonu. Dzięki elastycznej strukturze szkła eliminują ryzyko pękania i kruszenia, gwarantując pełną ochronę. Są to najcieńsze szkła hybrydowe na rynku, o grubości zaledwie 0,16 mm, co sprawia, że dodatkowa warstwa na wyświetlaczu jest niemal niewyczuwalna. Szkła do MyPhone są idealnie dopasowane do ekranu, mają wycięcia na głośniki, aparaty i czujniki, co zapewnia wygodne korzystanie z telefonu. Dzięki zastosowaniu naklejek pozycjonujących Fit-In™, montaż jest szybki i precyzyjny. Dodatkowa powłoka ceramiczna zwiększa odporność na zarysowania, co przedłuża trwałość ochrony.

Szkła hartowane do MyPhone z serii FlexibleGlass to kolejna propozycja akcesorium ochronnego, które wzmacniają ekran telefonu i uniemożliwiają jego uszkodzenie. Szkła FlexibleGlass o grubości 0,2 mm charakteryzują się twardością 7H, co oznacza skuteczną ochronę przed zarysowaniami. Dzięki specjalnej powłoce ceramicznej FlexibleGlass przewyższa tradycyjne folie ochronne pod względem wytrzymałości. Szkło jest precyzyjnie dopasowane do ekranu i krawędzi każdego modelu telefony Hammer, zapewniając 100% precyzję i wrażliwość na dotyk. Zestaw dodatkowo zawiera niepylącą i nawilżoną ściereczkę, kartę Anti-Bubble Card oraz listki Dust-Fix™.

Oferowane w sklepie 4GSM szkła hartowane i folie do MyPhone to produkty wysokiej jakości, zapewniające kompleksową ochronę ekranu Twojego telefonu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i precyzyjnemu dopasowaniu te szkła hartowane są doskonałym wyborem dla wszystkich posiadaczy telefonów MyPhone, którzy pragną zapewnić optymalną ochronę i wygodę użytkowania swojego urządzenia.

    pixel