Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Realme

( ilość produktów: 84 )

Szkła hartowane i folie do Realme jakie znajdziesz w naszym sklepie to szkła hybrydowe, niepękające folie. Możesz ich użyć do ochrony wyświetlacza telefonu lub nakleić na obiektywy aparatu. Produkty dostępne w sklepie 4GSM mają najwyższą twardość 9H i zapewniają mocną ochronę dla ekranu Twojego telefonu Realme. Aby wybrać najlepsze szkło lub folię dla siebie, poznaj całą naszą ofertę i wybierz odpowiednie do swojego modelu telefonu!

Szkła hartowane i folie do Realme

Szkła hartowane do Realme to wysokiej jakości akcesoria ochronne dostępne w sklepie 4GSM.com, które zapewniają solidną ochronę dla ekranów i obiektywów aparatów w smartfonach marki Realme. Kupisz tu szkła hartowane do:

  • Realme 9 Pro Plus
  • Realme 9 Pro
  • Realme 9i
  • Realme 8 Pro
  • Realme 8 5G
  • Realme 8i
  • Realme 8
  • Realme 7 Pro

Szkła na ekran Realme

Szkła na ekran Realme, jakie są dostępne w sklepie 4GSM to szkła hartowane i hybrydowe. Te pierwsze, to super wytrzymała ochrona dla ekranów telefonów Realme. Dodatkowo wzmocnione, wielowarstwowe osłony o dużej twardości (9H) zapewniają bezpieczeństwo przed uszkodzeniami. Szkła hartowane dokładnie przylegają do ekranu dzięki warstwie kleju na całej powierzchni. Chronią wyświetlacz przed stłuczeniem, a okalająca je ramka zapobiega wyszczerbieniom. Szkła hartowane to lekkie, frezowane szkła pozostają bez wpływu na czułość dotyku ekranu. Dodatkowo są pokryte powłoką oleofobową, która minimalizuje ilość odcisków palców i zanieczyszczeń. Produkty są nowe, oryginalnie zapakowane i łatwe w montażu. W zestawie znajdują się ściereczki do czyszczenia ekranu, a także specjalna naklejka do usunięcia ewentualnych pęcherzyków powietrza podczas montażu.

Nieco innym produktem są niepękające hybrydy folii i szkła, które wzmacniają ekran telefonu Realme, pochłaniając energię uderzenia. Szklana warstwa o grubości 0,2-0,3 mm jest niemal niewidoczna i niewyczuwalna w dotyku. Szkła hybrydowe oferują również ochronę przed zarysowaniami o twardości 9H dzięki dodatkowej powłoce ceramicznej. Doskonale dopasowują się do ekranu i krawędzi telefonów Realme, zapewniając 100% precyzję i wrażliwość na dotyk. Możesz cieszyć się wrażeniem korzystania ze szklanego ekranu dzięki płynnej powierzchni.

Szkła na obiektyw aparatu Realme

Szkło hartowane na obiektyw aparatu Realme wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zapewniają solidną ochronę przed zarysowaniami, stłuczeniami i zabrudzeniami. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu i łatwemu montażowi, szkła na aparat stanowią doskonałe uzupełnienie dla Twojego telefonu Realme. Zapewniają długotrwałą ochronę i doskonałą jakość obrazu. Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę ekranu, czy obiektywu aparatu, szkła hartowane do Realme są niezawodnym wyborem dla każdego posiadacza telefonu tej marki.

Ich prawie niewidoczna powłoka o grubości zaledwie 0,2 mm sprawia, że użytkownicy odczuwają brak dodatkowej warstwy na aparacie. Szkło to również oferuje ochronę przed zarysowaniami o twardości 9H, dzięki dodatkowej powłoce ceramicznej. Dzięki niemu ryzyko stłuczenia aparatu zostaje zmniejszone. Zestaw zawiera 4 sztuki nakładek na aparat oraz nawilżone ściereczki.

Folie do Realme

Folie Realme i szkła hybrydowe zabezpieczają ekrany telefonów. Są odpowiednimi akcesoriami, do ochrony przed uszkodzeniem wyświetlacza, stłuczeniem lub pęknięciem szybki i zarysowaniami. Mają wysoki poziom wytrzymałości i gwarantują wzmocnienie powierzchni wyświetlacza nawet 4-krotnie. Dzięki swojej elastycznej strukturze dopasowują się do każdego kształtu ekranu. Są też zatem kompatybilne z zakrzywionymi ekranami. Wybierając folie ochronne w sklepie 4GSM znajdziesz produkty, które chronią także przed bakteriami. Produkty z powłoką antymikrobową uniemożliwia przenoszenie wirusów i grzybów i sprawiają, że wyświetlacz telefonu Realme jest sterylny przez cały dzień. A jeśli borykasz się z problemem zakurzonego ekranu i pokrytego tłustymi odciskami palców, zwróć uwagę na folie z powłoką oleofobową. To wyjątkowo gładka powierzchnia, na której nie mogą osiąść pyłki kurzu i inne zabrudzenia. To idealne rozwiązanie zapewniające skuteczną ochronę ekranów. Dba o Ciebie i Twój smartfon, dzięki powłoce antymikrobowej eliminującej 99% bakterii, wirusów, grzybów i pleśni.

Folie ochronne na telefony Realme są dostępne dla wielu modeli, w tym dla 8 Pro, 8, 7 Pro, 7i, 7, 6 Pro, C12, C21, V11, 8i, GT 2 Pro, GT Neo 3T i GT Master.

pixel