Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Sony

( ilość produktów: 23 )

Niezależnie od marki i modelu telefonu, wszystkie zostały wyposażone w wyświetlacz, który jest ich najistotniejszym elementem. Mimo że jest to najważniejsza część, to także zdecydowanie najdelikatniejsza. Upadki z niewielkiej wysokości, lekkie uderzenie telefonem o róg stołu, a nawet wrzucenie smartfona wprost do torebki może spowodować uszkodzenie wyświetlacza, co wiąże się z wysokimi kosztami naprawy. Można jednak uchronić się przed tego typu sytuacjami. Wystarczy stosować szkła hartowane i folie na telefon Sony. Ich zadaniem jest zabezpieczenie wyświetlacza przed bardzo kosztownymi uszkodzeniami. Poszczególne modele dostępne w 4GSM są doskonale wykonane i perfekcyjnie pasują do danego modelu telefonu. Są przy tym także precyzyjnie wycięte i mają wszelkie otwory niezbędne do właściwego funkcjonowania danego modelu telefonu, np. w postaci kamery, głośnika lub przycisków. Są bardzo łatwe w naklejaniu i ściąganiu, a dodatkowo - co jest z pewnością najważniejsze - chronią cały front telefonu i nie przeszkadzają w użytkowaniu. To zasługa między innymi oleofobowej warstwy i bardzo gładkiej powierzchni, która ułatwia przesuwanie palca po ekranie. Koniecznie poznaj już dziś cały nasz asortyment szkieł hartowanych i folii Sony, i ciesz się z rewelacyjnej ochrony telefonu.

Przed czym chronią szkła hartowane i folie Sony?

Szkła hartowane i folie Sony rewelacyjnie chronią przed większością uszkodzeń powstałych wskutek tradycyjnego użytkowania. Między innymi zabezpieczają przed zarysowaniami, nawet tymi bardzo głębokimi. Wyświetlacz jest podatny na powstawanie rys, które może wywołać między innymi bliski kontakt z monetami, kluczami, a nawet długopisem. Producenci co prawda stosują różnego rodzaju techniki, które mają na celu zmniejszyć możliwość wystąpienia rys, głównie za pomocą szkła Gorilla Glass. Niestety nawet ziarenko piasku w kieszeni może zarysować ten rodzaj powierzchni. Wówczas jedyną formą naprawy jest wymiana całego wyświetlacza. Najlepiej więc zastosować szkła hartowane lub folie, które jeśli się zarysują, będą łatwe w wymianie.

Szkła hartowane i folie Sony chroni również przed skutkami upadków, w tym przed rozbiciem wyświetlacza. Uderzenie telefonem o róg stołu, upadek z wysokości czy włożenie smartfonu do kieszeni wraz z innymi przedmiotami może spowodować ukruszenie wyświetlacza, rozbicie, a także duże pęknięcia. Szkła hartowane i folie dzięki osiągniętemu wynikowi 9H w 10-stopniowej skali twardości Mohsa zapewniają doskonałą ochronę wyświetlacza przed uszkodzeniami. W sklepie 4GSM kupisz szkła hartowane i folie ochronne do następujących modeli telefonów Sony:

  • Xperia 10 IV
  • Xperia 10 III
  • Xperia 5 IV
  • Xperia 5
  • Xperia 1 IV

Jak założyć szkła hartowane na telefon Sony Xperia?

Szkła hartowane mają tę zaletę i przewagę nad tradycyjnymi foliami, że bardzo łatwo je założyć. Są twarde i wyposażone w mocny klej, który ułatwia naklejanie bez jakichkolwiek bąbelków powietrza pod spodem. Wystarczy założyć je w warunkach dużej wilgotności (np. w łazience po kąpieli), dzięki czemu kurz opadnie na dół. Po nałożeniu klejącej strony na wyświetlacz, szkło praktycznie samo się do niego przyklei i będzie wymagać od użytkownika jedynie usunięciu paru pęcherzyków powietrza za pomocą odpowiednich ruchów.

W naszym sklepie 4GSM znajdziesz najlepsze i dokładnie wyselekcjonowane szkła hartowane Sony Xperia do takich modeli jak XZ3, XZ2 oraz XZ1 i wielu, wielu innych. Poszczególne warianty pochodzą od znanych i lubianych producentów, którzy zadbali o ich jakość oraz precyzyjne docięcie ułatwiające ich aplikację oraz późniejsze użytkowanie. Zapraszamy do zakupu odpowiedniego modelu w celu ochrony kosztownego wyświetlacza!

Folie ochronne na telefon Sony 

Folie ochronne do Sony wykonane są z elastycznego materiału TPU, który doskonale radzi sobie z zakrzywieniami ekranu. Montaż jest łatwy, ponieważ odbywa się na mokro, co eliminuje ryzyko powstawania pęcherzyków powietrza i nierówności. Folie są przezroczyste, nie wpływają negatywnie na barwy i nie pogarszają czułości dotyku. Ich główną funkcją jest ochrona ekranu przed zarysowaniami. Folie są wyposażone w powłokę antymikrobową opartą na nanocząsteczkach srebra. Działa ona jako ochrona przed wirusami, bakteriami, grzybami i pleśnią, zabijając do 99% znanych drobnoustrojów. Montaż folii do telefonów Sony jest ułatwiony dzięki specjalnemu żelowi, który jest bezpieczny dla wyświetlacza. Dzięki temu aplikacja jest prosta i nie wymaga wprawy. 

Folie ochronne do Sony mają warstwę oleofobową, ułatwiającą pielęgnację ekranu poprzez ograniczanie przyciągania kurzu i plam. Wykorzystuje technologię Self-Heal™, która pozwala na samoregenerację niewielkich uszkodzeń i zarysowań, powstałych podczas użytkowania telefonu. Dzięki temu powierzchnia folii pozostaje idealnie gładka przez dłuższy czas.

Folie do telefonów Sony chronią całą powierzchnię zaokrąglonego ekranu, od krawędzi do krawędzi. Mogą być aplikowane suchym montażem, bez konieczności spryskiwania powierzchni płynem. Idealnie przylegają do ekranu i samoregeneruje powstałe rysy. Montaż jest ułatwiony dzięki naklejkom pozycjonującym, które precyzyjnie układają folię na ekranie.

    pixel