Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Vivo

( ilość produktów: 7 )

Szkła hartowane i folie do Vivo to wytrzymałe akcesoria zabezpieczające wyświetlacz telefonu. W naszym sklepie 4GSM kupisz szkła do Vivo V21 5G, Y72 5G, Y11s. To wytrzymałe szkła hartowane i folie o najwyższej twardości 9H oraz szkła hybrydowe, czyli połączenie szkła i folii ochronnej. Możesz wybierać spośród produktów zapewniających ochronę przed zarysowaniami, stłuczeniem szybki wyświetlacza i innymi uszkodzeniami. Poznaj cała naszą ofertę i wybierz najlepsze szkła hartowane i folie do Twojego telefonu!

Szkła Hartowane do Vivo - Ochrona na najwyższym poziomie

Szkła hartowane Vivo to wytrzymałe akcesoria oferujące pełną ochronę ekranu Twojego smartfonu. Znajdziesz tu szkła do różnych modeli telefonów Vivo: V21 5G, Y72 5G i Y11s. Każde z nich w zapewnia niezrównaną ochronę i wyjątkowe doświadczenie użytkowania.

Do telefonów Vivo oferujemy szkła hartowane 3MK z serii FlexibleGlass. To połączenie elastyczności folii ochronnej i wytrzymałego szkła, które cechuje się niepękającą strukturą. Dzięki temu ekran Twojego smartfonu jest zabezpieczony. Pochłania siłę wstrząsu, upadku lub uderzenia i chroniąc wyświetlacz Vivo przed uszkodzeniami w postaci zarysować i stłuczeń. Mimo swojej wyjątkowej trwałości szkło ma zaledwie 0,2 mm grubości, co sprawia, że jest praktycznie niewidoczne i nie wpływa na komfort korzystania z urządzenia. Nie wpływa na czułość dotyku ekranu i nie zmienia intensywności wyświetlanych kolorów.

Ochrona przed zarysowaniami to kolejna ważna cecha szkieł hartowanych do Vivo. Twardość szkieł jest nieosiągalna dla standardowych folii ochronnych na poziomie 9H, Twój ekran pozostaje zabezpieczony przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Ta imponująca twardość została osiągnięta poprzez dodanie dodatkowej powłoki ceramicznej, która wzbogaca strukturę szkła.

Szkła hartowane do Vivo dostępne na 4GSM

Szkła hartowane dostępne na 4GSM doskonale dopasowują się do ekranu i krawędzi Twojego telefonu, zapewniając brak pęcherzyków powietrza i pełną wrażliwość na dotyk. Korzystanie z urządzenia z zamontowanym szkłem hartowanym jest niezwykle przyjemne, ponieważ zapewnia ono wrażenie użytkowania szklanego ekranu i gładkość na najwyższym poziomie.

Dzięki zestawowi montażowemu oraz naklejkom pozycjonującym instalacja szkła hartowanego na ekranie Twojego telefonu jest prosta i precyzyjna. Możesz mieć pewność, że szkło będzie idealnie dopasowane i zapewni niezawodną ochronę.

W przypadku poszukiwania solidnej ochrony dla ekranu swojego telefonu, szkła hartowane Vivo są doskonałym wyborem. Niezależnie od modelu - V21 5G, Y72 5G lub Y11s - możesz mieć pewność, że Twój ekran będzie bezpieczny przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Przeznaczone do precyzyjnego dopasowania i zapewniające doskonałą wrażliwość na dotyk, szkła hartowane Vivo są idealnym dodatkiem do Twojego smartfonu, chroniąc go w każdej sytuacji.

Folie do Vivo

Folie do Vivo dostępne w sklepie 4GSM to różnorodna oferta produktów ochronnych. Folia z powłoką antymikrobową eliminuje bakterie i wirusy mogące występować na wyświetlaczu telefonu. Dodatkowa warstwa zwiększa odporność ekranu na uszkodzenia. Podobnie jak w folie hybrydowe, pochłaniają energię uderzenia. Jest prawie niewidoczna i ma wysoką twardość, zapewniającą ochronę przed zarysowaniami.

Folie Vivo są łatwe do zaaplikowania dzięki dwóm metodom montażu. Niestandardową opcją jest naklejanie na mokro, nakładając specjalny żel, bezpieczny dla wyświetlacza. Montaż na mokro gwarantuje doskonały efekt bez pęcherzyków powietrza i drobinek kurzu. Montując na sucho, otrzymujesz naklejki pozycjonujące, co daje pewność dokładnego ułożenia na ekranie telefonu Vivo.

Folie ochronne Vivo zapewniają ochronę wyświetlacza przed brudem, uszkodzeniami i utrzymują telefon w czystości przez długi czas. 

Folie ochronne są dostępne w sklepie 4GSM:

  • Vivo V23 5G,
  • Vivo X80. 
    pixel