Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do iPhone 4

( ilość produktów: 4 )

Każdy posiadacz smartfona doskonale wie, jak łatwo o chwilę nieuwagi skutkującą uszkodzeniem ekranu. Pęknięcie szybki chroniącej wyświetlacz może spowodować, że telefon przestanie prawidłowo działać. Dotykowy LCD ozdobiony siateczką pęknięć to nie tylko usterka estetyczna, to także zagrożenie dostania się wody lub kurzu do wnętrza telefonu. Idealnym rozwiązaniem jest wymiana wyświetlacza iPhone 4 natychmiast po zauważeniu uszkodzenia. Każdy jednak chyba widział osoby używające telefonu z pękniętą szybką. Najczęściej wynika to z tego, że koszt naprawy w autoryzowanym serwisie Apple’a jest naprawdę wysoki.

Wyświetlacz do iPhone 4 w dobrej cenie

Jeżeli jesteś pechowym posiadaczem iPhone’a w którym stłukłeś szybkę, prawdopodobnie będziesz chciał wymienić ją na nową. Dotykowy ekran działa zdecydowanie lepiej bez pęknięć, a wyświetlane obrazy wyglądają lepiej bez zarysowań. Niestety chcąc skorzystać z usług serwisu Apple, musisz się liczyć ze sporymi kosztami oraz krótszym lub dłuższym czasem oczekiwania na wykonanie usługi. Istnieje jednak jeszcze inne wyjście – zakupy w sklepie internetowym 4GSM. Mamy w swojej ofercie wybór akcesoriów niezbędnych do przywrócenia Twojego smartfona do idealnego stanu. Znajdziesz u nas między innymi wyświetlacz iPhone 4, dzięki któremu samodzielnie będziesz mógł naprawić zniszczony telefon. Jednym z głównych argumentów przemawiających na naszą korzyść jest cena. Oferujemy Ci produkty dobrej jakości naprawdę tanio.

Oryginalny wyświetlacz iPhone 4

Obawiasz się może, że produkty sprzedawane w naszym sklepie nie spełnią Twoich oczekiwań? Nie masz czego się bać, nie oferujemy Ci wyświetlacza do iPhone’a 4 z nikomu nieznanej manufaktury. Nasze produkty to oryginalne używane ekrany zdemontowane w serwisie Apple. Dlatego kupując w naszym sklepie, możesz mieć całkowitą pewność co do tego, że kupiony wyświetlacz iPhone 4 na pewno będzie pasował do Twojego smartfona. W nieuczciwych serwisach możesz spotkać się z sytuacją, że Twój telefon zostanie naprawiony przy wykorzystaniu części pochodzących z niewiadomego źródła. To może skutkować niewłaściwym działaniem, a nawet zniszczeniem telefonu. W sklepie 4GSM możesz mieć pewność, że kupujesz towar dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

Wybierz najlepszą jakość za niską cenę

Każdy wyświetlacz do iPhone’a 4 sprzedawany w naszym sklepie poddany jest rzetelnym testom, dzięki którym dokładnie znamy stan sprzedawanych produktów. W opisie poszczególnych ekranów znajdziesz omówienie stanu wyświetlacza. Wszystkie są w 100% oryginalne i co ważne, nie są klejone. Niektóre mogą mieć drobne wady polegające na lekkich przebarwieniach na obrzeżach, mogą też mieć ślady użytkowania. Są to niedoskonałości, które w najmniejszym nawet stopniu nie wpływają na działanie telefonu. To wady o charakterze bardziej kosmetycznym niż technologicznym. W zależności od zasobności Twojego portfela możesz wybrać sobie najbardziej odpowiadający wyświetlacz iPhone 4. Mamy w naszej ofercie ekrany w kolorze białym oraz ekrany w kolorze czarnym.

Niezależnie od tego, czy Twój wyświetlacz iPhone 4 ma tylko lekkie pęknięcia, czy też został całkowicie zniszczony, warto wymienić go na działający poprawnie. Nie musisz wiedzieć, czy powodem pojawienia się przebarwień lub miejsc niereagujących na dotyk jest uszkodzona matryca LCD, czy coś zupełnie innego. Wystarczy, że kupisz w 4GSM wyświetlacz do swojego telefonu, po samodzielnym zamontowaniu Twój smartfon będzie działał jak nowy. Zakupy w naszym sklepie to oszczędność czasu i pieniędzy.

    pixel