Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do iPhone

( ilość produktów: 44 )

Ekran to najistotniejsza część telefonu Apple, poza oczywiście podzespołami takimi jak procesor i pamięć operacyjna RAM. To od niego zależy przyjemność użytkowania smartfonu, w tym radość płynąca z grania w najnowsze gry, oglądania filmów lub robienia zdjęć wbudowanym aparatem. Niestety, bardzo często wyświetlacze uszkadzają się wskutek upadku, warto wówczas kupić nowy w 4GSM. Wyświetlacz iPhone oferowany w naszym sklepie jest pewnym zakupem. Ekran generuje identyczną ilość kolorów i jasność co ten fabrycznie montowany, a przy tym jest znacznie tańszy i łatwiej dostępny. Poznaj naszą ofertę ekranów iPhone do wielu modeli firmy Apple.

Oryginalne wyświetlacze Apple iPhone

Warto wiedzieć, że ekrany iPhone dzielą się na dwie grupy – modele najwyższej jakości oraz warianty bardzo budżetowe. Nie musi tak jednak być. U nas znajdziesz bowiem wyłącznie wyświetlacze o jakości premium, oferowane jednak w cenie tych z półki najniższej, dzięki czemu każdy może sobie na nie pozwolić. Modele dostępne w ofercie 4GSM to zarówno oryginalne i pochodzące z demontażu uszkodzonych smartfonów, jak i nowe zamienniki o jakości praktycznie identycznej z ekranami montowanymi fabrycznie.

Wyświetlacze iPhone mają bardzo wysoką rozdzielczość (znaną jako Retina) i wyświetlają ogromną ilość kolorów, wyróżniają się również wysokim poziomem generowanej jasności i niezwykłą ostrością detali. Wiele nieoryginalnych ekranów iPhone różnych producentów nie jest w stanie spełnić wygórowanych wymagań i właśnie z tego powodu u nas ich nie znajdziesz. W ich miejsce oferujemy jedynie testowane modele, które są dla większości osób nie do odróżnienia od wersji fabrycznych i dostępnych jedynie w autoryzowanych serwisach Apple.

Jak wymienić wyświetlacz iPhone?

Montaż ekranów iPhone należy do jednego z najtrudniejszych zadań, dlatego warto go zlecić wykwalifikowanym serwisantom, którzy perfekcyjnie znają się na tej kwestii. Jakikolwiek zły ruch może spowodować uszkodzenie płyty głównej i tym samym całkowite zniszczenie kosztownego smartfonu. Zdarzają się także prozaiczne problemy, takie jak zgubienie śrubek, brak podłączenia przewodu czy też niedostatecznie mocne dokręcenie.

Właściwy montaż wyświetlacza iPhone zależy również od jego jakości. Warianty nieoryginalne pochodzące od producentów ze średnią reputacją mogą zepsuć się już w trakcie montażu, gdyż nie są w stanie wytrzymać naprężeń wskutek przykręcania i przytwierdzania do płyty głównej oraz obudowy.

Jakie rodzaje wyświetlaczy iPhone znajdziesz w 4GSM?

W naszej ofercie prezentujemy jedynie wyselekcjonowane modele wyświetlaczy, które spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników smartfonów iPhone. Znajdziesz tu ekrany iPhone pochodzące z demontażu, które zostały sprawdzone, odnowione i regenerowane (m.in. wymieniane są szybki na nowe), dzięki czemu wyglądają jak nowe i działają jak nowe. W ofercie znajdziesz także nowe zamienniki, które osobiście wybraliśmy spośród tysięcy różnych producentów, a ich głównymi zaletami jest perfekcyjna jakość obrazu – praktycznie identyczna z modelem oryginalnym – jak i wieloletnia trwałość.

Dla przykładu wyświetlacze iPhone 7 różnią się między sobą kolorem ramki, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zarówno model z białą, jak i z czarną. Identyczna kwestia dotyczy wyświetlacza iPhone 6S, czyli smartfonu, który opiera się upływowi czasu i jest w dalszym ciągu użytkowany przez setki tysiące zadowolonych klientów firmy spod logo nadgryzionego jabłka. Znacznie trudniej jest w przypadku nowoczesnych smartfonów marki Apple. Wyświetlacz iPhone X zajmuje praktycznie cały front telefonu, a mikroramki dookoła zawsze mają kolor czarny, aby w pełni zgrać się z kolorem czerni ekranu. Sama czerń jest bardzo głęboka za sprawą technologii OLED.

Zamów już dziś wyświetlacz iPhone i ciesz się nowym ekranem pozbawionym skaz, uszkodzeń i niedoskonałości. Z naszej strony zapewniamy szybki i bezpieczny przebieg transakcji, gwarantujemy także pomoc przy wyborze i dokładamy wszelkich starań, aby produkt dotarł do klienta zawsze jak najszybciej i w idealnym stanie. Dlatego bardzo precyzyjnie je pakujemy i zabezpieczamy. Zapraszamy do zakupu.

    pixel