Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do iPhone 4S

( ilość produktów: 3 )

Najdelikatniejszą i najbardziej narażoną na uszkodzenia częścią telefonu komórkowego jest jego ekran. Nieuważne obchodzenie się z telefonem może skutkować zarysowaniem lub nawet stłuczeniem delikatnej szybki. Nie zawsze pomaga zabezpieczenie specjalnym dodatkowym szkłem czy folią ochronną. Jeśli więc przydarzy Ci się takie nieszczęście jak zniszczony wyświetlacz iPhone 4S, to możesz liczyć się z poniesieniem sporych kosztów naprawy. Chyba że zdecydujesz się na zakupy w naszym sklepie. Mamy w ofercie wszystko, co jest potrzebne, aby Twój Apple działał jak nowy.

Chcesz wymienić ekran iPhone 4S?

Telefon komórkowy jest współcześnie praktycznie nieodzowną częścią codziennego życia. Nie wyobrażasz sobie funkcjonowania bez komórki? Wiesz więc doskonale, jak dużą uciążliwością może okazać się pęknięty ekran iPhone 4S. Niektórzy używają telefonu mimo to, ale przecież nie chcesz mieć sprzętu, na którym nie możesz w pełni polegać. Nie po to kupujesz Apple’a, żeby zadowalać się namiastką jego działania. Możesz oczywiście wymienić stłuczony wyświetlacz iPhone 4S, cena w autoryzowanym serwisie na pewno nie będzie niska. Jeżeli jednak chcesz trochę zaoszczędzić, a mimo to cieszyć się w pełni sprawnym telefonem, to koniecznie skorzystaj z oferty sklepu internetowego 4GSM. Znajdziesz u nas szeroki wybór wyświetlaczy dopasowanych do Twojego telefonu. Sam zdecydujesz, czy będzie to produkt oryginalny, regenerowany czy doskonale dopasowany zamiennik.

Wyświetlacz iPhone 4s w dobrej cenie

Skoro wydałeś już sporo pieniędzy na telefon Apple z dotykowym ekranem LCD, to z pewnością zależy Ci na tym, aby móc w pełni korzystać z jego zalet. W przypadku gdy wyświetlacz iPhone 4S ulegnie uszkodzeniu, jego działanie może się znacznie pogorszyć. Pęknięcia nie tylko pogarszają wygląd telefonu, ale także mogą przyczynić się do jego dalszego uszkodzenia. Woda i kurz, które mogą dostać się do wnętrza smartfona przez powstałe na powierzchni ekranu pęknięcia, mogą całkowicie zniszczyć delikatny sprzęt. Warto więc jak najszybciej usunąć wszelkie uszkodzenia. Prawdopodobnie chciałbyś uniknąć konieczności przeznaczania dodatkowych środków na naprawę ekranu. Możesz więc zrobić to samodzielnie, korzystając z zakupionych w naszym sklepie części. Mamy w ofercie ekran iPhone 4S, cena jest dużo korzystniejsza niż w autoryzowanym serwisie, natomiast jego jakość jest równie dobra.

Części zamienne najwyższej jakości ze sklepu 4GSM

W sklepie 4GSM dbamy o satysfakcję naszych klientów. Ponieważ doskonale rozumiemy, że nie każdego stać na kupno zupełnie nowego wyświetlacza iPhone 4S, mamy w ofercie zarówno oryginalne wyświetlacze LCD wymontowane z używanych telefonów, wyświetlacze regenerowane, a także zamienniki Tianma w zupełności kompatybilne z poszczególnymi modelami iPhone’ów. Regenerowany ekran iPhone 4S to połączenie oryginalnego wyświetlacza z zupełnie nową szybką, całość jest dokładnie sprawdzona, możemy zagwarantować jej bezproblemowe działanie. Niektórzy klienci obawiają się kupowania zmienników, jednak to błąd, ponieważ zamienniki Tianma to nie randomowy sprzęt z pokątnego importu, to wyświetlacze dokładnie dopasowane do każdego modelu telefonu Apple. Sprzedajemy je, ponieważ mamy pewność, że ich działanie w żadnym stopniu nie odbiega od oryginału. Każdy wyświetlacz dostępny w naszym sklepie jest dokładnie opisany, w związku z tym bez trudu poradzisz sobie z wyborem odpowiedniego produktu. Mamy ekrany białe i czarne, wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy z chęcią udzielą Ci pomocy.

    pixel