Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do iPhone 5

( ilość produktów: 4 )

Wyświetlacz iPhone 5 może okazać się jedynym ratunkiem dla Twojego telefonu, gdy sprzęt zaliczy upadek, zalanie lub po prostu zbije się w nim szyba. Chcąc go naprawić, wystarczy zamówić wyświetlacz iPhone 5 i z powrotem cieszyć się smartfonem w takim stanie, w jakim był w chwili zakupu. Każde uszkodzenie mechaniczne telefonu zazwyczaj sprawia, że to właśnie ekran przestaje działać i to jego awaria jest głównym winowajcą wielu usterek. Zanim więc spiszesz sprzęt na straty lub zamówisz nowy, dokonaj wymiany. W przywróceniu smartfona do poprzedniego stanu używalności pomoże wyświetlacz do iPhone 5 od 4GSM. Nie musisz obawiać się kosztów poniesionych z tytułu takiego wypadku, bo łatwy montaż nowego ekranu oszczędzi Ci wizyty w renomowanym serwisie Apple.

Wyświetlacz iPhone 5 oryginał nie do podrobienia

Kupując telefon, jednocześnie nie zawsze wykupujesz dodatkowe ubezpieczanie. Kiedy więc Twój smartfon zostanie dotknięty przez niefortunny upadek lub innego rodzaju zdarzenie, przez które stłucze się szybka, musisz osobiście ponieść koszty naprawy i zakupu części zamiennej. Na rynku jest wiele podróbek, ale nasz wyświetlacz iPhone 5 oryginał to w pełni autoryzowane akcesorium pozwalające z zepsutego sprzętu wykrzesać nowe siły.

Jeśli choć raz przyszło Ci udać się do serwisu i ponieść słone koszty renowacji uszkodzonego telefonu, na pewno chcesz uniknąć tego po raz drugi. I właśnie z tego powodu wyświetlacz do iPhone 5, który można zamontować samodzielnie, jest ratunkiem dla Twojego portfela. Bezserwisowa i sprawnie przeprowadzona instalacja nowej szybki, przyspiesza możliwość ponownego korzystania z telefonu i pozwali Ci uniknąć utraty zapisanych danych. Czasami okazuje się, że mimo tego, iż smartfon ma tylko zbitą szybę, nie włącza się. Wtedy nowy wyświetlacz iPhone 5 wystarczy, byś mógł uruchomić Apple'a i cieszyć się jego poprzednim wnętrzem. Może też obyć się bez konieczności przywracania danych z chmury, karty pamięci lub co gorsza ponownej instalacji wszystkich programów.

Elegancki design – biały wyświetlacz na iPhone 5

Użytkownicy białych wersji modeli Apple także znajdą najlepszy zamiennik swojego zepsutego wyświetlacza. Każdy biały wyświetlacz iPhone 5 cechuje się pięknym wyglądem, który w niczym nie ustępuje temu, jaki otrzymujesz po odpakowaniu telefonu z pudełka. Dzięki temu, że biały wyświetlacz iPhone 5 jest wykonany z materiałów wysokiej klasy i proces produkcji nie pozwala na usterki w czasie projektowania ekranu, kupujesz szybę o wysokim standardzie jakości. Po założeniu jej na telefon, z pewnością nie dostrzeżesz żadnych martwych pikseli. Te niestety często występują w przypadku zamiennika, w którym ciemny wyświetlacz do iPhone 5 jest niepewnego pochodzenia i wykonania.

Jeśli chcesz zaoszczędzić, ale jednocześnie nie masz na myśli utraty jakości obrazu na ekranie lub innych usterek, to wybieraj tylko wyświetlacz iPhone 5 zamiennik, który pochodzi ze sprawdzonego sklepu, np. z 4GSM. Warto również wspomnieć, że taki wyświetlacz iPhone 5 zamiennik warty kupna, musi być objęty gwarancją. Sklep powinien cenić satysfakcję klientów i oferować możliwość zwrotu akcesorium i pieniędzy w ciągu 7-14 dni roboczych. Dzięki zważaniu na takie szczegóły zyskujesz pewność, że Twój nowy ciemny wyświetlacz do iPhone 5 będzie dobrej jakości.

Ekran iPhone 5 – doskonała jakość w przystępnej cenie

Jeżeli musisz wymienić ekran w swoim telefonie, to niewątpliwie zależy Ci na tym, aby był on identyczny z fabrycznym. Dzięki ofercie sklepu 4GSM nie musisz już liczyć się z koniecznością wydania z tego powodu dużej kwoty. W naszym sklepie kupisz wyświetlacz do iPhone’a 5, a cena, którą u nas napotkasz, jest naprawdę niska. Nasza firma funkcjonuje na rynku wystarczająco długo, aby zaskarbić sobie zaufanie klientów – kupując u nas ekran do iPhone’a 5, masz gwarancję satysfakcji. Sprzedajemy jedynie produkty najwyższej jakości, dlatego wyświetlacz iPhone 5 kupiony w naszym sklepie na pewno będzie pasował do Twojego iPhone’a. Nie ryzykuj z chińskimi podróbkami, kup ze sprawdzonego źródła.

    pixel