Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do iPhone 5S

( ilość produktów: 1 )

Jeśli należysz do szczęśliwych posiadaczy wyjątkowego iPhone’a 5S, to z pewnością wiesz, jak ważne jest, aby dotykowy ekran Twojego telefonu znajdował się w jak najlepszym stanie. Wyświetlacz iPhone 5S to najważniejszy z jego elementów, to on odpowiada za uruchamianie wszystkich aplikacji, dzięki którym działa Twój telefon. Niestety, często mimo zachowania najwyższej ostrożności zdarzyć się może, że ekran ulegnie uszkodzeniu. Pęknięta szybka wpływa na jakość funkcjonowania, może w pewnym stopniu uniemożliwiać właściwe użytkowanie telefonu. Jeżeli nie masz ochoty na wydawanie dużej kwoty na naprawę swojego iPhone’a, to skorzystaj z naszej oferty. Znajdziesz u nas ekran do iPhone’a 5S w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jak naprawić zniszczony ekran iPhone 5S

Dbasz o swój telefon, ale prowadzisz tak aktywny tryb życia, że nie udało Ci się ustrzec go przed upadkiem? Pęknięta szybka, rozlany wyświetlacz, a może całkiem zmiażdżony ekran? Czasami da się korzystać z uszkodzonego smartfona, nie wszystko działa jednak jak należy, kolory nie są takie, jak trzeba, ale część osób nadal używa takiego niezbyt sprawnego iPhone’a. Jednak przecież nie po to kupujesz sprzęt Apple’a, aby zadowalać się byle czym. Zależy Ci na tym, żeby Twój wyświetlacz do iPhone’a 5S działał cały czas tak, jakby był dopiero co kupiony. Możesz to osiągnąć, oddając zniszczony sprzęt do serwisu firmowego. Wiąże się to ze sporym wydatkiem i prawdopodobnym oczekiwaniem na wykonanie usługi. Jeśli nie masz czasu i chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, to koniecznie skorzystaj z oferty sklepu 4GSM. Kupisz u nas ekran iPhone 5S, który z powodzeniem zastąpi zniszczony egzemplarz.

Wyświetlacz iPhone 5S w niskiej cenie

Sklep 4GSM specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do telefonów i smartfonów wielu marek, w tym do produktów Apple. Ekran iPhone 5S to kolorowy wyświetlacz IPS TFT, to aż 16M kolorów i 4-calowa przekątna. To doskonała jakość, której nie da się podrobić, dlatego tak ważne jest, aby naprawiając zniszczony wyświetlacz, korzystać jedynie z produktów dedykowanych do konkretnego modelu. W naszym sklepie znajdziesz wyświetlacze do iPhone’a 5S zarówno oryginalne, jak i regenerowane oraz dokładnie dopasowane zamienniki. Oryginalne wyświetlacze są demontowane z zepsutych telefonów, nie posiadają żadnych zarysowań ani wad na LCD. Modele regenerowane technologią OCA to połączenie oryginalnego wyświetlacza z zupełnie nową szybką. Natomiast zamienniki Tianma to całkowicie nowe części w 100% dopasowane do poszczególnych modeli Apple.

Akcesoria do iPhone’a w dobrych cenach

Zakupy w sklepie 4GSM to możliwość nie tylko sporych oszczędności, ale także gwarancja jakości. Wszystkie sprzedawane przez nas ekrany do iPhone’a 5S przechodzą szereg bardzo dokładnych testów. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że oferujemy Ci produkty najwyższej jakości. Nie musisz się obawiać, że Twój nowy ekran będzie różnił się czymkolwiek od fabrycznie nowego sprzętu. Kupiony u nas wyświetlacz do iPhone’a 5S dotrze do Ciebie naprawdę szybko, dodatkowo możesz zamontować go całkowicie samodzielnie. To sprawi, że błyskawicznie przywrócisz sprawność swojemu telefonowi i będziesz mógł cieszyć się nadal jego doskonałą jakością. Jak widzisz, w pełni funkcjonalny i świetnie wyglądający ekran Twojego Apple’a nie musi wiązać się z wysoką ceną. Mamy w ofercie zarówno wyświetlacze białe, jak i czarne – kolor nie ma u nas żadnego wpływu na cenę. Możesz zapoznać się z opisem stanu każdego sprzedawanego przez nas produktu, jeśli jednak nadal będziesz mieć jakieś pytania lub wątpliwości, nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji.

    pixel