Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do iPhone 6 Plus

( ilość produktów: 2 )

W naszym sklepie 4GSM znajdziesz praktycznie wszystkie akcesoria i części do swojego smartfona, w tym także ekran iPhone 6 Plus. Ten telefon producenta z logiem nadgryzionego jabłka stanowi w dalszym ciągu dobry wybór, głównie za sprawą rewelacyjnej relacji ceny do jakości. Mimo iż został wprowadzony na rynek w 2014 roku, to aż do dziś pozostaje jednym z najważniejszych w historii marki. Model ten bowiem zapoczątkował zupełną zmianę designu smartfonów iPhone. Jeśli Twój wyświetlacz iPhone 6 Plus odmówił posłuszeństwa, uległ stłuczeniu lub zniszczeniu, to koniecznie przejrzyj całą ofertę ekranów iPhone 6 Plus.

Jaki wybrać wyświetlacz iPhone 6 Plus

Warto zacząć od kwestii zdecydowanie najistotniejszej. Firma Apple oryginalne podzespoły do swoich telefonów (i nie tylko telefonów) oferuje wyłącznie w autoryzowanych serwisach, które nie należą do zbyt atrakcyjnych w kwestii kosztów napraw i wymian. Przez to, chcąc wymienić ekran w iPhone 6 Plus mamy dwie możliwości – albo wymienić go na wyświetlacz używany, lecz odnowiony, albo zastosować zamiennik dobrej firmy.

Tak się składa, że obie wersje znajdziesz w naszym sklepie 4GSM w bardzo dużej ilości. Oferujemy jedynie sprawdzone i pewne egzemplarze, które były wielokrotnie testowane przez producentów lub techników. Dla przykładu – oryginalny wyświetlacz iPhone 6 Plus pochodzi zawsze z demontażu, po czym jest dogłębnie sprawdzany w kwestii technicznej. Po sprawdzeniu technicy zawsze zakładają na ekran nową szybkę wyświetlacza. Tak zregenerowany ekran iPhone 6 Plus wygląda i działa dosłownie jak nowy i jest przy tym także oryginalny.

Ekran iPhone 6 Plus – cena zakupu i wymiana

Ekran iPhone 6 Plus nie należy do zbyt drogich z uwagi na długą obecność tego smartfona na rynku, przez co jego zniszczenie nie zwiastuje zbyt wysokich kosztów. Warto jednak wiedzieć, że ceny zakupu poszczególnych modeli dość mocno się różnią. Oryginalny wyświetlacz iPhone 6 Plus jest zdecydowanie droższy niż zamiennik, lecz ma przy tym jedną, aczkolwiek bardzo dużą zaletę – jest w pełni oryginalny i tym samym wyświetla obraz identycznej jakości co poprzednik. Zamienniki są tańsze i fabrycznie nowe, dzięki czemu powinny działać bezawaryjnie przez wiele lat po montażu.

Wymianę wyświetlacza zawsze warto powierzyć dobremu serwisantowi, który będzie wiedział, jak właściwie wykonać tę czynność. Wiele osób, które zdecydowały się zrobić to osobiście, w ostatecznych rozrachunku bardzo tego żałuje. Zagubienie śrubek, niewłaściwa moc wciśnięcia wtyków czy zapomnienie o podłączeniu jednego z wielu przewodów może skutkować potrzebą kolejnego demontażu całego telefonu.

Jakie uszkodzenia ekranu iPhone 6 Plus należą do najczęstszych

Uszkodzenia ekranu są bardzo częstym zjawiskiem i trudno się przed nim uchronić. Nawet z pozoru błahe upuszczenie smartfona na dywan może – w skrajnych przypadkach – wywołać duże pęknięcie na już obecnej rysie. To jednak rzadka sytuacja, do najczęstszych należą całkowite uszkodzenia ekranu wskutek nagłego kontaktu z twardym podłożem, np. w postaci asfaltu lub betonu. Zdarzają się również mniej spodziewane sytuacje, jak uderzenie smartfonem o kant biurka lub stołu, które kończą się dosłownie „wyrwą” na froncie telefonu.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko wyświetlacz iPhone 6 Plus, lecz także setki innych produktów przeznaczonych do telefonów. Przejrzyj koniecznie cały asortyment 4GSM i odzyskaj pełnię sprawności swojego smartfona, kupując oryginalny wyświetlacz lub wysokiej jakości zamiennik. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym, zatem jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jakąkolwiek niepewność w wyborze – koniecznie do nas napisz. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do zakupu!

    pixel