Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do iPhone 6S

( ilość produktów: 4 )

Wyświetlacz to najistotniejsza część elektroniczna każdego smartfona. To na nim oglądamy obrazy oraz filmy i to na niego patrzymy na co dzień przez wiele godzin. Właśnie dlatego warto, aby był jak najwyższej jakości i generował ogromną liczbę kolorów i wystarczającą jasność. Niestety, to także część narażona na wiele uszkodzeń powstałych wskutek normalnego użytkowania. Jest bowiem duży, a przy tym delikatny i niezbyt odporny na powstawanie pęknięć. Jeśli chcesz wymienić wyświetlacz iPhone 6S, to nie szukaj dalej – w 4GSM znajdziesz najlepsze modele, które oferujemy w najniższej cenie na rynku.

Jaki ekran do iPhone’a 6S wybrać

W naszym sklepie 4GSM znajdziesz dwa rodzaje ekranów do iPhone’a 6S – mianowicie modele oryginalne / refabrykowane oraz fabrycznie nowe zamienniki. Oba warianty mają swoje plusy i minusy, które warto wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie jednego z nich. Oryginalny ekran jest bardzo dobrym wyborem w każdym przypadku. Wszystkie modele pochodzą z demontażu i tym samym są w pełni oryginalne i zapewniają jakość identyczną z ekranem montowanym fabrycznie na linii produkcyjnej. Podczas procesu odnawiania, oryginalny wyświetlacz do iPhone’a 6S zostaje wyposażony w nową szybkę zewnętrzną, dzięki czemu wygląda jak nowy i tak też się zachowuje.

Drugim wariantem jest zamiennik. Takie modele pochodzą od renomowanych producentów, którzy doskonale znają się na ich produkcji, dzięki czemu mają wysoką jakość i równie wysoką trwałość. Są dobrze dopasowane do modelu smartfona, a ich dużą zaletą jest fakt, iż są fabrycznie nowe. Dzięki temu powinny niezawodnie pracować przez bardzo wiele lat bez jakichkolwiek awarii i defektów.

Ekran iPhone 6S – cena zakupu i montażu

Firma Apple dokładnie selekcjonuje serwisy, które mogą dokonywać napraw podzespołami z logiem nadgryzionego jabłka. Serwisy autoryzowane przez Apple mają znacznie wyższe ceny usług, przez co mogą sobie na nie pozwolić jedynie nieliczni. Nie ma możliwości nabycia oryginalnych części do smartfonów Apple w miejscu innym niż autoryzowany serwis, w którym cena zakupu i montażu ekranu do iPhone’a 6S może osiągać zawrotne sumy.

Ekran iPhone 6S oryginalny jest droższy niż zamiennik z jednego i głównego powodu – jest ich na rynku po prostu zbyt mało, aby zaspokoiły potrzeby wszystkich klientów, gdyż w celu ich pozyskania należy rozebrać cały telefon i przeznaczyć go do dalszej rozbiórki. Zamienniki są znacznie tańsze, często około dwukrotnie, gdyż powstają w dużej ilości na liniach produkcyjnych wielu firm z branży technologicznej.

Czy wyświetlacz do iPhone 6S łatwo ulega uszkodzeniom

Warto wiedzieć, że na ekran do iPhone’a 6S czyha bardzo wiele przykrych niespodzianek, które mogą skrócić jego żywotność. Do najczęstszych problemów należą upadki, które mogą bezpośrednio spowodować pęknięcie szkła ekranu, a także jego doszczętne zniszczenie. Ekran może wyświetlać niewłaściwe kolory, a digitizer nie będzie akceptował naszego dotyku. Smartfon staje się wówczas bezużyteczny. Równie często ekran pada ofiarą kontaktu z kantem mebla.

Niezależnie jednak od powodu i zakresu zniszczeń, zamów już dziś najlepszy ekran do iPhone’a 6S w atrakcyjnej cenie. Wymianę zleć serwisom niezależnym, które dokonają naprawy w odpowiednich warunkach i za pomocą właściwych narzędzi. Zarówno zamiennik, jak i oryginał wyglądają i zachowują się dosłownie tak jak nowe i dopiero wyprodukowane modele. Dlatego zamów już dziś i ciesz się lepszym obrazem i nowym szkłem zewnętrznym. Zapraszamy do zakupu.

    pixel